w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Zalukaj.com nie działa. Uważajcie na jego podróbki! Można stracić pieniądze

Niezwykle popularny serwis Zalukaj.com przestał działać. Uważajcie na wielu oszustów, którzy się pod niego podszywają i próbują wyłudzić pieniądze.

zalukaj kobieta przed tv

Z sieci zniknął niedawno Zalukaj – jeden z najpopularniejszych serwisów, w których można było oglądać filmy i seriale. Co teraz?

Zalukaj.com – co to był za serwis? Co zamiast Zalukaj? Zalukaj nie działa.

Zalukaj to jeden z najpopularniejszych wśród Polaków serwisów streamingowych. Dość powiedzieć, że według danych SimilarWeb w w grudniu 2019 r. odnotował on ponad 18 milionów odsłon.

Większość ruchu pochodziła z Polski (80%), ale wiele ruchu generowali także Polacy za granicą – w Zjednoczonym Królestwie (9%), Niemczech (3%), Holandii (2%) czy USA (2%).

POLECAMY:
Zalukaj to oszustwo. Uważaj na kolejne podróbki, bo stracisz pieniądze

Ilość odsłon zaczęła jednak spadać z miesiąca na miesiąc. O ile w styczniu wyniosła ona nadal „normalną” ilość 17 mln odsłon, to w lutym nastąpił duży spadek do 13 mln odsłon. Wszystko oczywiście przez w/w zamknięcie serwisu.

Dlaczego zamknięto Zalukaj? Czy Zalukaj działa? Zalukaj pl filmy

Powody zamknięcia zalukaj.com nie są do końca jasne. Można przewidywać, że wszystko przez nielegalne udostępnianie treści, ale nie ma na to żadnych dowodów.

POLECAMY:
Ideał dziennikarki? Tę Włoszkę kochają fani sportu na całym świecie

Faktem jest, że po zalogowaniu do serwisu nie sposób obejrzeć żadnych filmów. Cały czas pojawia się bowiem komunikat „Przerwa konsweracyjna. Zapraszamy za chwile”. Ta „chwila” trwa od końca lutego, a więc można sądzić, że serwis został zamknięty na stałe.

Które Zalukaj jest oryginalne? Uważajcie na oszustów! Zalukaj.com.pl oszustwo. Zalukaju tv

Na popularności Zalukaj próbuje zarobić wielu oszustów. W sieci jak grzyby po deszczu powstały serwisy imitujące zalukaj.com. Mają bardzo podobne domeny, jednak wyłudzają od użytkowników płatne SMS-y. Wyłudzają, bowiem po włączeniu subskrypcji nadal nie można obejrzeć żadnego filmu.

POLECAMY:
Kim jest Małgorzata Tomaszewska, prowadząca "Pytanie na śniadanie"?

Są to np. serwisy zalukaj-tv.pl, zalukaj.vip, zalukajvip.pl czy zalukaj.cc. Pamiętajcie o tym i nie dajcie się naciągnąć na płatność, po której i tak niczego nie obejrzycie.

Co się stało z Zalukaj? Co się dzieje z Zalukaj.tv YouTube? Nie dodaje filmów. Podobne strony do Zalukaj

Bardzo popularne niegdyś serwisy z nielegalnymi treściami odchodzą powoli do lamusa. Wszystko przez często niską jakość nagrań oraz wiele legalnych serwisów, które za niewielką miesięczną opłatą oferują bogatą ofertę filmów i seriali.

Wszyscy znamy Netfliksa, który od lat stał się królem rynku VOD. Znajdziecie tam nie tylko znane filmy i seriale, ale także własne produkcje platformy, jak np. „Wiedźmin” na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego. Dostęp do Netfliksa to w zależności od pakietu koszt od 34 zł miesięcznie.

POLECAMY:
Najpiękniejsze polskie dziennikarki sportowe. Czy na pewno znasz je wszystkie?

Niezwykle popularny w Polsce jest także Player.pl. To serwis należący do właściciela TVN, który daje wiele możliwości. Możecie tam np. za kilkanaście złotych wykupić na 48h filmowe nowości. Istotą serwisu jest jednak dostęp do wielu seriali i programów. Co więcej,  możliwy jest także abonament na oglądanie online wielu kanałów – i tak np. za 35 zł miesięcznie mamy dostęp do ponad 30 kanałów na żywo (w tym Discovery, TVN Turbo i wiele innych), a także oczywiście biblioteki filmów i seriali.

VOD.pl to z kolei serwis należący do właściciela Onetu. To jedna z największych cyfrowych bibliotek filmów i seriali w Polsce. W ofercie posiada także zupełne nowości.

POLECAMY:
Policja przerwie nam słuchanie radia? To będzie możliwe już wkrótce

Amazon Prime Video to z kolei serwis znany w Polsce wielu osobom z jednego powodu – „The Grand Tour”. To program prowadzonych przez znanych z „Top Gear” dziennikarzy – Jeremy’ego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda. Nie da się jednak ukryć, że pod względem kompletnej oferty serwis zdecydowanie przegrywa np. z Netfliksem.

Zobacz także:

bernie ecclestone fabiana flosi

89-letni Bernie Ecclestone zostanie ojcem. „Dużo ćwiczyłem”

gowin-kaczynski-konflikt-duda-7-lat

Andrzej Duda prezydentem do 2022 roku? Nowe pomysły i konflikt w obozie władzy