w ,

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

89-letni Bernie Ecclestone zostanie ojcem. „Dużo ćwiczyłem”

Bernie Ecclestone po raz czwarty zostanie ojcem. Ekscentryczny miliarder znany z Formuły 1 doczeka się dziecka w wieku 89 lat.

bernie ecclestone fabiana flosi
Fot. YouTube / Daily Mail

Były szef Formuły 1, 89-letni Bernie Ecclestone, po raz czwarty zostanie ojcem. Dziecko urodzi 44-letnia żona Brytyjczyka, Fabiana Flosi.

Bernie Ecclestone zostanie ojcem po raz czwarty

Mówi się, że miliarder, który obecnie przebywa na farmie w pobliżu Sao Paulo w Brazylii przygotowuje się na przyjęcie swojego pierwszego syna w lipcu.

Ecclestone potwierdził to szwajcarskiej gazecie „Blick”, że on i jego 44-letnia żona oczekują dziecka. Chłopiec urodzi się niedługo przed 90. urodzinami Brytyjczyka w październiku.

POLECAMY:
Najpiękniejsze polskie dziennikarki sportowe. Czy na pewno znasz je wszystkie?

Będzie to jego czwarte dziecko. Do tej pory Ecclestone ma same córki. Najstarsza, Deborah, ma 65 lat i urodziła się w związku z pierwszą żoną Ivy Bamford. Kolejne dwie córki – Tamara (35 lat) i Petra (31 lat) to efekt związku z drugą żoną Slavicą Radic.

Wszystkie żony Berniego Ecclestone’a

Ecclestone poślubił swoją pierwszą żonę, Ivy Bamford, gdy miał 21 lat w 1952 r. Para rozwiodła się w latach 60.

Następnie Ecclestone miał 17-letni związek z urodzoną w Singapurze Tuaną Tan, zanim poznał chorwacką modelkę Slavicę Radic we wrześniu 1982 r. W boksie na włoskim torze Monza.

POLECAMY:
Ideał dziennikarki? Tę Włoszkę kochają fani sportu na całym świecie

Para, której różnica wieku wynosiła 28 lat, pobrała się w 1985 r. Rozwiedli się 24 lata później.

Fabiana Flosi to trzecia żona Ecclestone’a. Regularnie spotykali się na spotkaniach Światowej Rady Sportów Motorowych, zanim Brytyjczyk zaprosił ją na wspólny rejs po Chorwacji w 2009 roku.

Poślubił ją w 2012 roku, trzy lata po rozwodzie z Radic, chorwacką modelką.

Rodzice mają proste życzenia

Jak sam przyznał w rozmowie z „Daily Mail” od jakiegoś czasu nie ma pracy, więc miał dużo czasu na ćwiczenia. Widać, że 89-latek jest w doskonałej formie jak na swój wiek.

Jak wszyscy rodzice, mamy tylko jedno życzenie: aby dziecko było zdrowe – powiedziała z kolei Flosi. Dodała, że nie wie skąd tyle zamieszania wokół tego dziecka.

POLECAMY:
Niebywała historia! Milioner chce nazwać stadion... im. Lenina

Ecclestone dodał natomiast, że jest bardzo szczęśliwy i do kilku lat czekał, aby to się stało. Dodał, że… cieszy się, iż po śmierci jego żona będzie miała kogoś bliskiego. – Jest fajnie, nie widzę żadnych problemów, mam już wnuki, ale nie mogę się doczekać, by mieć kolejne dziecko.

Kim jest Bernie Ecclestone? Fabiana Flosi

Bernie Ecclestone to jedna z najważniejszych postaci w historii F1. Rządził „królową sportów motorowych” przez blisko 40 lat, w tym czasie dorabiając się fortuny. Jest ona szacowana na 2,5 mld dolarów.

POLECAMY:
Jak wyglądać pięknie i młodo? Edyta Herbuś zdradziła sekret

Ekscentryczny miliarder wziął nawet udział w dwóch weekendach wyścigowych Grand Prix jako kierowca w 1958 roku. Nie zakwalifikował się jednak do żadnego z wyścigów.

adam schlesinger nie żyje koronawirus

Smutny dzień dla świata muzyki. Koronawirus zabił kolejnego artystę

zalukaj kobieta przed tv

Zalukaj.com nie działa. Uważajcie na jego podróbki! Można stracić pieniądze