w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Jasnowidz Jackowski: „2020 rok obedrze nas ze złudzeń”

Jasnowidz Jackowski udostępnił w sieci nowe nagranie. Odnosi się w nim nie tylko do swoich poprzednich wizji, ale też do tego, co aktualnie dzieje się na świecie.

jasnowidz jackowski z człuchowa przepowiednie 2020 koronawirus
Fot. YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Jackowski z Człuchowa udostępnił w sieci nowe nagranie. Odnosi się w nim nie tylko do swoich poprzednich wizji, ale też do tego, co aktualnie dzieje się na świecie.

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie: „Bombardują nas”

Jak twierdzi jasnowidz, ciężko mu się odnosić do sytuacji, jaka panuje w naszym kraju.

Ciężko cokolwiek powiedzieć w obliczu, kiedy wszędzie panuje hasło pandemia, zaraza, totalny lęk przed zarazą. Wielu z Was może się oburzyć, mówić, że jestem bezduszny i niepoważny. Każdy z Was może mieć rację. Nie jestem lekarzem – stwierdził jasnowidz Jackowski.

POLECAMY:
Jackowski przerażony wizją dotyczącą Warszawy. Obostrzenia w Polsce! "Strach, lęk, obawa"

Zapewne chodziło mu o zarzuty, że jego poprzednie przepowiednie co do koronawirusa nie do końca sprawdziły się. Sam przyznał, że bagatelizował sprawę, ale jego stanowisko jest konsekwentne. Wyraził też ubolewanie, że narazi się osobom, które pandemię przeżywają osobiście.

burbonik google news

Ja przyznam się, z tego powodu bardzo ubolewam, nie noszę maseczki. Jestem po operacji serca. Mam zastawkę aortalną i muszę na bakterie i wirusy uważać. Mogę umrzeć! – wyznał Krzysztof Jackowski.

„Dzieje się coś bardzo poważnego” – Jackowski najnowsza wizja

Politycy zachowują się w taki sposób, jakby wiedzieli, że ekonomia nie będzie miała już znaczenia. Jego zdaniem musimy być czujni, a przestaliśmy właśnie tacy być. Pozwoliliśmy na pełną kontrolę naszego życia i nakazywać wszystko, a my to przyjmujemy bez protestu. Jasnowidz z Człuchowa wyraźnie zaniepokojony jest gospodarką i finansami państwa.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski jakiego nie znacie. NAWRZESZCZAŁ na Szumowskiego!

Wszyscy boimy się pandemii, politycy powinni powiedzieć o stanie ekonomicznym w tej chwili. Chodzi o obecny stan sytuacji gospodarczej w Polsce. Ponieważ wiemy, że w trakcie tej pandemii zmarło niespełna 500 osób. Szkoda tych ludzi. Ale jest jeszcze odpowiedzialność za państwo, za gospodarkę. I tutaj nikt nic nie mówi, nikt o nic nie pyta – stwierdza z ubolewaniem Krzysztof Jackowski.

JACKOWSKI PRZEPOWIEDNIE 2020 OFFICIAL / KRZYSZTOF JACKOWSKI YOUTUBE NA ŻYWO / JASNOWIDZ O KORONAWIRUSIE / JACKOWSKI OSTATNIE NAGRANIE

Bez kamery to przemyślę i powiem Wam, co czuję. Ale zaczęło się coś. I tym czymś nie jest pandemia. Do jutra… – zakończył swoje najnowsze nagranie jasnowidz z Człuchowa.

Spełnia się wizja dotycząca wyborów prezydenckich

Będzie duża awantura przez te wybory (…) Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej – mówił jasnowidz na nagraniu. – Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu – twierdził Krzysztof Jackowski już miesiąc temu. Dziś widzimy, że miał rację.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski najnowsze wizje. Podał datę końca lockdownu

Od tamtej pory pojawiła się już niezliczona liczba pomysłów i propozycje zmiany terminu wyborów. Jarosław Gowin zaproponował wybory dopiero za dwa lata oraz przedłużenie obecnej kadencji Andrzeja Dudy. Potem Gowin opuścił rząd Mateusza Morawieckiego.

Szokujące nagranie z USA ws. pandemii! COVID-19 totalnie spustoszył Nowy Jork?

Z kolei lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka zaproponował, aby wybory zrobić za rok. Teraz trwają przepychanki i sprzeczki na temat głosowania korespondencyjnego. Jak widać jasnowidz Jackowski miał znów rację. Wizja politycznej awantury spełnia się na naszych oczach.

Źródło: YouTube, se.pl

Zobacz także:

Wspieramy Szpitale akcja koronawirus wsparcie

#WspieramySzpitale – ruszyła innowacyjna akcja wsparcia placówek

pierwsza miłość serial koronawirus agnieszka wielgosz

„Pierwsza miłość” – zdjęcia do serialu odwołane! Winny koronawirus