w , ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Krzysztof Jackowski ostrzega rodaków. „Wchodzimy w następny, brutalny etap”

– Będzie zaostrzony rygor, dyscyplina, bardzo restrykcyjne wymogi – twierdzi najbardziej znany w Polsce wizjoner. Ujawnił jednak jeszcze bardziej niepokojące informacje.

krzysztof jackowski czwarta fala afganistan bliski wschód najnowsze youtube wizja live
Fot. YouTube (screen)

Najsłynniejszy w Polsce jasnowidz i wizjoner miał nową wizję na temat najbliższej przyszłości. Polacy zostali w niej ostrzeżeni, przed ponownym zamknięciem nas w domach. Te lockdowny, których mieliśmy okazję doświadczyć, mają być przy kolejnych niczym.

Jasnowidz Jackowski: „Wchodzimy w następny, brutalny etap”

Krzysztof Jackowski tradycyjnie nawiązał na początku swojej wizji do wydarzeń związanych z Bliskim Wschodem, konkretnie Afganistanem. Potem opowiadał, co nas czeka w kwestii epidemii. Jesień i zima to miesiące, które mają być dla nas niezwykle trudne.

Przy okazji Jackowski przypomniał, że od wielu miesięcy mówi, że na Bliskim Wschodzie zacznie się konflikt. Jego zdaniem wizja się sprawdza.

Mam od jakiegoś czasu przeczucie, że to już się zaczyna. Wchodzimy w następny, bardziej brutalny etap. Konflikt, o którym mówiłem przez kilka lat, się zaczął. My tego jeszcze nie widzimy. Kojarzy mi się pełno wojska na granicy. Po tym, co się stało, świat zacznie być w pełnej gotowości militarnej. Skończyły się żarty. Widzę Kabul otoczony. Tam szybko zapanuje wielki chaos. Tam się coś jeszcze wydarzy – przepowiada jasnowidz z Człuchowa.

Jackowski mimo wszystko twierdzi, że po chwilowym triumfie, Talibowie w krótkim czasie stracą zdobytą władzę w kraju. W regionie ma się gotować i będziemy zaskoczeni tym, że już nie tylko zaraza jest problemem świata.

Jasnowidz o czwartej fali. „Kraj niedemokratyczny”

Gdy podczas wizji na żywo temat Bliskiego Wschodu wyczerpał się, widzowie zaczęli pytać jasnowidza z Człuchowa, co nas czeka dalej w kwestii epidemii koronawirusa. Tu jasnowidz jednoznacznie przyznał, że wprowadzane do tej pory lockdowny „były błahe w odniesieniu do tego, co będzie teraz„.

Będzie zaostrzony rygor, dyscyplina, bardzo restrykcyjne wymogi, w stosunku do wielu z nas. Ja mam wrażenie, że dojdzie do takiej sytuacji, że wojsko i policja będą miały większe prawa. To będzie wyglądało na początku, że chodzi o czwartą falę, ale mam odczucie, że potem przyjdzie inne zagrożenie. Będą poważne, wybiórcze restrykcje i będzie w tym uczestniczyć policja i wojsko. Poczujemy się jak w kraju niedemokratycznym – ostrzegł Polaków jasnowidz.

Kolejny raz też jasnowidz Jackowski potwierdził, że jest niemal przekonany, że rząd tymczasowy w Polsce zostanie wprowadzony, bo to co się dzieje, siłą rzeczy odmieni całą politykę krajową. – Jest przygotowany rząd, który nie będzie się wywodził z obecnej władzy i nie będą to ludzie z polityki – dodał tajemniczo na koniec spotkania Krzysztof Jackowski.

Źródło: YouTube

piotr wawrzyk spodnie wiceminister wpadka

Wpadka wiceministra. Zdjął spodnie w czasie wywiadu. ZOBACZ NAGRANIE

moderna powikłania poszczepienne pfizer

Moderna. Urząd ds. Zdrowia informuje o nowych powikłaniach po szczepieniu