w

Kim jest Justyna Gradek, znana jako ring girl z KSW?

Justyna Gradek to coraz bardziej popularna w Polsce modelka. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje o jej życiu.

justyna gradek kim jest
Fot. YouTube/Jastrząb Post

Internauci często wyszukują informacji na temat Justyny Gradek. Kobieta wypłynęła na szerokie wody jako ring girl podczas gal KSW (federacji mieszanych sportów walki), jednak od wtedy minęło już sporo czasu. Z tego artykułu dowiecie się wszystkiego o jej życiorysie.

Kim jest Justyna Gradek?

Justyna Gradek jest modelką, która przez kilka lat współpracowała z federacją mieszanych sportów walki – KSW.

O tym, że jest bardzo rozchwytywaną modelką, niech świadczy popularność profilu na stronie agencji maxmodels.pl. Jej profil odwiedzono już ponad 3,7 milionów razy! Ocena ogólna i referencje wystawiane przez współpracowników potwierdzają pozytywną ocenę modelki.

POLECAMY:
Celebrytki ostro o osobach noszących futra. Nie pozostawiły suchej nitki

piękna buzia stworzona do fotografowania! naturalna, niepowtarzalna, egzotyczna uroda:) cudowne pełne usta, zmysłowe wielkie oczy, przepiękny uśmiech! aparat Ją kocha, polecam!!!!” – napisał wizażysta o nicku backstage.

Cóż można więcej powiedzieć poza tym co widać na pierwszy rzut oka? Piękna, naturalna, nogi do samego nieba…sam wdzięk 🙂 Praca z nią jest lekka bo nie bardzo jest co ulepszać 🙂 Ścisła czołówka najpiękniejszych polskich fotomodelek – polecam, oczywiście!” – to z kolei opinia wizażysty o nicku iva355.

Justyna Gradek – kariera

Choć Justyna Gradek zaczynała jako ring girl w KSW wydaje się, że to już zamknięty rozdział w jej karierze. Wszystko oczywiście przez popularność, jaką przyniosła jej federacja mieszanych sztuk walki oraz późniejsza sesja w CKM jako „najbardziej seksownej ring girl„.

Obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 611 tys. osób, a w większości postów lokowane są produkty. Gradek zresztą sama przyznała w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”, że jest rozchwytywana wśród marek zajmujących się bielizną.

POLECAMY:
89-letni Bernie Ecclestone zostanie ojcem. "Dużo ćwiczyłem"

Nie trzeba więc analizować zbyt wiele, aby doskonale widzieć, że celebrytka żyje z reklamowania produktów. I wcale się temu nie dziwimy, bo jej wygląd i popularność predestynuje ją do lukratywnych kontraktów z markami odzieży czy bielizny.

Justyna Gradek – wiek, mąż

Justyna Gradek urodziła się w sierpniu 1993 roku, więc ma 26 lat. Pochodzi z Łodzi, choć w związku z wykonywaną pracą na jej Instagramie oznaczonych jest wiele miejsc w Polsce i na świecie.

W 2018 r. o modelce zrobiło się głośno, kiedy pojawiła się u boku Philippa Pleina na rozdaniu nagród magazynu GQ. Plein to znany na całym świecie projektant mody stworzonej dla najbogatszych na świecie. Dość powiedzieć, że na Facebooku obserwuje go ponad 628 tys. osób, co wśród projektantów mody jest znakomitym wynikiem. Para rozstała się jednak pod koniec 2018 r. w burzliwej atmosferze i oskarżeniach.

POLECAMY:
Syn Magdy Gessler o matce. Te słowa mogą zdziwić jej fanów

Gradek szybko znalazła jednak kolejną miłość, którą okazał się zawodnik MMA, Karol Miśkiewicz. Szybko okazało się, że są dla siebie stworzeni bowiem do ślubu doszło jeszcze w 2019 roku. Panna Młoda miała na sobie absolutnie zachwycającą suknię, a impreza najwyraźniej się udała. Gradek napisała bowiem na Instagramie: „cały czas żyję tym dniem. Dlatego wracam do niego myślami. To naprawdę był mój najpiękniejszy i najszczęśliwszy dzień. Wśród bliskich mi osób„.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @gradek_justyna

Dodała także fragment o swoim mężu, z którego wynika, że bardzo go kocha: „Moje szczęście to mój mąż. Jesteś dla mnie wszystkim. Dzięki Tobie staję się lepszym człowiekiem każdego dnia. Kocham Cię Karolku ❤️”.

Interesuje Was więcej informacji? Na tvtu.pl zagościła Justyna Gradek! Obszerny tekst, najnowsze zdjęcia z Instagram’a oraz wideo wywiad na temat swojego małżeństwa.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć pięknej modelki.

grupowe kaszlenie pod domem jarosław kaczyński facebook wybory

Jarosław Kaczyński. 46 tys. internautów chce kaszleć na jego dom

kim dzong un nie zyje

Kim Dzong Un nie żyje? Kim Dzong Un śmierć. Zdjęcie ciała i tajemniczy pociąg