w

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF

Kim jest znana z Instagrama Julia Dybowska? Ujawniamy

Julia Dybowska to coraz bardziej popularna modelka z Instagrama. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje o jej życiu.

julia dybowska
Fot. YouTube / Sheila

Julia Dybowska to coraz częściej wyszukiwana przez Internautów fraza. Pomimo 434 tysięcy obserwujących na Instagramie nadal niewiele wiadomo o życiu celebrytki. W tym artykule znajdziecie wszystkie dostępne informacje.

Kim jest Julia Dybowska?

W największym skrócie można by ją nazwać modelką i Instagramerką. W jeszcze większym skrócie można powiedzieć, że dzięki swojej urodzie zarabia na życie.

Nie sposób nie zauważyć wpływu operacji plastycznych na jej urodę, jednak w tym przypadku jest to tylko i wyłącznie jej zaleta. Dzięki niej Dybowska wygląda wręcz zjawisko i skradła serce niejednego mężczyzny.

Trzeba jednak przyznać, że pomimo swojej popularności i urody, nie reklamuje przesadnie wielu marek na Instagramie. Wiele celebrytek w opisie każdego postu zawiera kolejne marki, tymczasem Julia Dybowska często dodaje do zdjęć tylko tagi albo emotikony, bez wskazania marek produktów.

Oczywiście tych sponsorowanych także jest sporo, ale nie stanowią one większości zamieszczanych zdjęć tak jak u innych Instagramerek.

Julia Dybowska – wiek, partner

Nieznana jest dokładna data urodzenia Julii Dybowskiej, wiadomo jednak że ma 29 lat.

Ze zdjęć zamieszczanych na Instagramie wynika, że mieszka obecnie w Londynie. O jej partnerze tak naprawdę niewiele wiadomo. Jest nim 30 lat starszy Robert Thenguiz pochodzący z Iranu.

Thenguiz to biznesmen inwestujący w fundusze oraz papiery wartościowe. Jego majątek szacuje się na ponad miliard euro. Dybowska więc z całą pewnością może poświęcić się swojej pasji, jaką jest podróżowanie, a także spokojnie prowadzić biznes z promowaniem marek na Instagramie.

Według plotkarskich portali pierwotnie Dybowska mieszkała z Thenguizem i… jego pierwszą żoną z dwójką dzieci. Jak widać, kiedy w grę wchodzą wielkie pieniądze, może dochodzić do różnych niecodziennych sytuacji.

Julia Dybowska – podróżowanie

Julia Dybowska znana jest z zamiłowania do podróży. Potwierdza to jej profil Instagram, na którym zebrała już 434 tysiące obserwujących. Można na nim znaleźć relacje z podróży m.in. do Miami, Tulum w Meksyku, Moskwy, na Malediwy, Bahamy, Mykonos, Capri, St. Tropez, Wenecji czy Nowego Jorku.

Celebrytka z całą pewnością nie narzeka więc na nudę. Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć Julii Dybowskiej.

kim dzong un nie zyje kim dzong un w trumnie smierc siostra korea polnocna

Kim Dzong Un nie żyje? Gdzie jest Kim Dzong Un? NOWE WIEŚCI I TAJEMNICZE NAGRANIE

agnieszka wielgosz koronawirus zarobki epidemia ojciec mateusz

Celebryci tracą pracę przez koronawirusa. „Trzeba pomyśleć o innych sposobach zarabiania”