w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Edyta Górniak w prawicowej telewizji: „Wolę odejść z tego świata…”

Edyta Górniak pojawiła się na antenie prawicowej telewizji wRealu24. Podziękowała dziennikarzom stacji za wnikliwe analizy globalnej sytuacji i zabieganie o przebudzenie świadomości.

edyta górniak wrealu24 marcin rola szczepionki koronawirus
Fot. wRealu24 / YouTube

Edyta Górniak pojawiła się na antenie prawicowej telewizji wRealu24. Podziękowała dziennikarzom stacji za wnikliwe analizy globalnej sytuacji i zabieganie o przebudzenie świadomości. Odniosła się też do planu przymusowych szczepień.

Edyta Górniak wRealu24 u Marcina Roli. „Nie tak łatwo mnie przestraszyć”

Sytuacja która się dzieje zastała mnie w USA. Ja byłam wtedy w Nashville, przygotowywałam jubileuszową płytę. Te informacje docierały nawet jeszcze przed wylotem do Stanów Zjednoczonych. Wtedy słyszałam, że lepiej mieć ze sobą maseczkę i zaopatrzyłam się. Nie spodziewałam się, że to tak szybko sparaliżuje umysły ludzi i oceny sytuacji – stwierdziła na antenie piosenkarka.

Edyta Górniak przyleciała do Polski ostatnim samolotem. Cały czas zastanawiała się, czy nie zostać w Stanach Zjednoczonych, ale nie mogła być tak długo daleko od kraju i swojego dziecka. Jej podróż była spokojna, wręcz najspokojniejsza jaką pamięta.

Gwiazda: „Byłam zdruzgotana”

Byłam zdruzgotana. Jakkolwiek to na antenie takiej stacji zabrzmi, ja kocham ludzi. Całe życie oddałam ludziom, wszystko co robię, robię dla ludzi i poświęcam życie, zdrowie i całą energię, życie osobiste by budować ludzi i ich samopoczucie i poczucie wartości – stwierdziła Edyta Górniak

Zauważyłam, że media promują wirusy. Ja pomyślałam głównie nie o tym aspekcie biologicznym, tylko duchowym. Zauważyłam, że jest taka tendencja do przerysowywania i jakby nawijania ludziom, wpajania poczucia paniki – mówiła piosenkarka w programie Marcina Roli.

Edyta Górniak o szczepionkach: „Wolę odejść z tego świata niż dać wstrzyknąć cokolwiek”

Jakiś jest cel, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o przymusowe szczepienia. Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. Nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić – kontynuowała piosenkarka na antenie wRealu24.

Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam – przyznała jednoznacznie.

Uważam, że artyści powinni być trochę niezależnym państwem, które daje ludziom komfort, pocieszenie, umocnienie, wartości. Ludzie potrzebują wartości. Chciałabym, żeby ludzie sztuki byli buforem bezpieczeństwa w zakresie dawania ludziom wiary, nadziei – zakończyła wywiad Edyta Górniak.

Źródło: YouTube / wRealu24

daniel craig james bond henry cavill

Kto będzie nowym Bondem? Jest faworyt. Poprzednio przegrał z Craigiem

Vincent Ibisz

Vincent Ibisz – kim jest syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak?