w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Vincent Ibisz – kim jest syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak?

Kim jest Vincent Ibisz, syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak? W tym artykule zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje.

Vincent Ibisz
Fot. YouTube / Jastrząb Post

Internauci często wyszukują informacji na temat dziecka Krzysztofa Ibisza i jego byłej żony Anny Nowak. W tym artykule przedstawimy, kim jest Krzysztof Ibisz i co o nim wiadomo.

Kim jest Vincent Ibisz? Wiek i Instagram

Vincent Ibisz ma obecnie 14 lat, ma urodziny obchodzi 5 lutego. Tegoroczna impreza przypadła na czas wakacji z matką Anną Ibisz na Tajlandii. Co ciekawe, Vincent 13 urodziny także obchodził za granicą, na Mauritiusie.

Znana z programu „Pani Gadżet” w TVN Style prezenterka napisała wówczas: „Żarty się kończą i wchodzimy w wiek turbulencji 😉 Doceniam każdą chwilę razem , każdy dzień 🙏 patrzę z dumą , miłością i czułością na to jak z chłopca staje się nastolatkiem ♥️WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANIE ♥️ Bądź zawsze wierny sobie i temu, co kochasz, tylko będąc sobą , będziesz szedł własną drogą i żył swoim życiem ! To jest najlepsze życie jakie można mieć”.

Nie mamy więc wątpliwości, że Vincent jest jedną z najważniejszych osób w życiu Anny Nowak.

Vincent Ibisz a relacje z ojcem Krzysztofem Ibiszem

Nie inaczej jest zresztą z ojcem Krzysztofem Ibiszem. Co ciekawe, ex-małżonkowie i rodzice Vincenta regularnie pokazują się na wspólnych zdjęciach. Z pewnością świadczy to o szacunku do siebie i braku spalonych mostów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Vincent Ibisz (@vincentibisz)

Ojciec regularnie zabiera syna na plan programów, w których jest prezenterem, a po jednej z takiej wizyt wstawił zdjęcie na Instagrama i napisał wymowny post.

Nie sądziłem,że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją📺 będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu 💃🕺. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo Synu👏, mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście!” – wyznał Krzysztof Ibisz.

Vincent ma więc dwójkę kochających rodziców, którzy pomimo rozstania darzą się szacunkiem i dbają o synów. Para poza Vincentem ma także drugiego syna, Maksymiliana.

O życiu prywatnym Vincenta wiadomo niewiele

14-latek ma zarówno konto na Facebooku, jak i Instagramie. Niewiele jednak z tego wynika. Wpisy są regularne, ale niezbyt częste. To jednak nic dziwnego ze względu na powiązania rodzinne i wiek chłopaka

Najczęściej pokazuje na nich przeżycia z wakacji czy też właśnie ze spotkań z rodzicami.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć Vincenta Ibisza. Syn celebrytów jest bardziej podobny do ojca czy do matki?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Vincent Ibisz (@vincentibisz)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Vincent Ibisz (@vincentibisz)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Vincent Ibisz (@vincentibisz)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

edyta górniak wrealu24 marcin rola szczepionki koronawirus

Edyta Górniak w prawicowej telewizji: „Wolę odejść z tego świata…”

skatowany pies z marciszowa

Najpierw głodził, a potem zakatował młotkiem. Kolejny dramat psa