w ,

10 maja Glovo i Biedronka oferują darmową dostawę zakupów. Hit!

Biedronka wychodzi z innowacyjnymi pomysłami, które spotkają się na pewno z aprobatą klientów. Szczególnie w okresie, gdy z powodu koronawirusa zmuszeni jesteśmy siedzieć w domu.

biedronka glovo dostawa do domu koronawirus epidemia godziny dla seniora
Fot. Biuro prasowe Biedronka

Biedronka wychodzi z innowacyjnymi pomysłami, które spotkają się na pewno z aprobatą klientów. Szczególnie w okresie, gdy z powodu koronawirusa zmuszeni jesteśmy siedzieć w domu.

Biedronka Glovo – zakupy i dostawa do domu

Wygodne i – co najważniejsze – bezpieczne zakupy z Biedronki będą od teraz możliwe dla każdego, co zapewni klientom sklepów tej sieci większy komfort w trudnym okresie epidemii. Niskie ceny i ciekawe promocje, do których dyskont zdążył nas już przyzwyczaić, będą obowiązywały również przy użyciu aplikacji Glovo.

POLECAMY:
Bez wielkich reklam pokonała Biedronkę. Ta sieć sklepów rośnie dwa razy szybciej

Zakupy można już teraz zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w 10 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Zakupy mobilne obsługuje ponad 100 sklepów na terenie kraju. Jeśli chodzi o płatności za zamówione zakupy do domu, dokonuje się ich również za pomocą aplikacji Glovo. Do dyspozycji klientów będzie ponad 1000 produktów, w tym pierwszej potrzeby.

Biedronka w niedziele? Sposób na ominięcie zakazu handlu

Szeroki wybór produktów – zarówno spożywczych, jak i kosmetyków – jest możliwy dzięki zaledwie kilku ruchom palcem na ekranie smartfona. Klienci korzystający z aplikacji Glovo (można ją pobrać w sklepie Google Play), zyskają możliwość kupna produktów w tych samych cenach, które są na półkach. Zachowane zostają również wszelkie promocje.

POLECAMY:
Biedronka apeluje o pilny zwrot popularnego produktu! Co się stało?

Zakupy mobilne będą dostarczane przez kurierów Glovo w ciągu około godziny od dokonania zamówienia.. Cena jednorazowej dostawy wynosi jednak 9,99 zł, dlatego na pewno warto zrobić jednorazowo większe zakupy.

Dobrą wiadomością jest jednak to, że nie ma sprecyzowanych limitów wagowych co do zamawianego towaru. Waga zakupów nie może przekraczać fizycznych możliwości dostawcy. Mówiąc krótko – musi je dać radę udźwignąć jedna osoba.

Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Glovo Biedronka. W niedzielę 10 maja Glovo i Biedronka oferują darmową dostawę

Zamówienia pracownicy przyjmą w godzinach od 10 do 22.30 bez względu na to, czy to środek tygodnia, czy weekend. Dostępność usługi uzależniona jest od aktualnej dostępności dostawców w poszczególnych dzielnicach miast objętych usługą.

Od 10 maja zakupy w Biedronce możesz zrobić przez internet. Co ciekawe można to zrobić również wtedy, gdy sklepy są zamknięte z powodu zakazu handlu. Dostawa z Biedronki będzie nas kosztować 9,99 zł, ale właśnie 10 maja będzie darmowa przy zakupach od 100 zł. Zakupy w Biedronce w aplikacji Glovo dostępne są w 16 miastach.

 

Na zakończenie warto wspomnieć, że za pomocą aplikacji Glovo możesz zamawiać m.in. świeże owoce i warzywa, mięso i nabiał, artykuły przemysłowe i słodycze.

Źródło: Biuro prasowe Biedronka

Zobacz także:

polska gospodarka pokona koronawirusa

Polska znowu najlepsza w Europie? Bloomberg nie ma wątpliwości

tocilizumab producent cena dawkowanie koronawirus covid19

Tocilizumab – idealny lek na koronawirusa? Naukowcy w szoku