w

Twarz Klary Lewandowskiej. Jak wygląda córka Lewandowskich?

Jak wygląda twarz Klary Lewandowskiej? Ujawniamy kilka zdjęć, na których widać, jak wygląda pierwsze dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Urocze!

twarz klary lewandowskiej robert lewandowski
Fot. Instagram / Anna Lewandowska Healthy Plan by Ann

Anna i Robert Lewandowscy chronią prywatność swoją i dzieci, jak tylko mogą. Są jednak świadomi, że od czasu do czasu muszą pokazać kawałek swojego życia prywatnego.

Twarz Klary Lewandowskiej chroniona

Jest to podyktowane wieloma względami. Robiąc tak, chronią się od wielu paparazzich, którzy po prostu nie mają po co czyhać na nich za rogiem. Poza tym w ten sposób pozostają także w doskonałych relacjach ze swoimi fanami, którzy wyczekują takich materiałów.

Jednak poza bliskimi Ani i Roberta, długo nikt nie wiedział, jak wygląda twarz Klary i do kogo dziewczynka jest bardziej podobna, ponieważ jej rodzice od narodzin nie pokazywali jej twarzy.

Klara to najpopularniejsze dziecko w Polsce?

Klara, która urodziła się w maju 2017 r., z miejsca stała się obiektem zainteresowania opinii publicznej. Nic jednak dziwnego. Robert to światowej sławy piłkarz, a jego żona poza byciem żoną znanego piłkarza prowadzi także wiele biznesów, które można zebrać pod zbiorczą nazwą „Healthy plan by Ann„.

Rodzice najczęściej pokazywali dziecko od tyłu albo w najlepszym przypadku od boku. Twarz Klary Lewandowskiej pozostawała jednak zagadką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Od pewnego czasu rodzice małej Klary, którą spokojnie można nazwać najpopularniejszą 3-latką w Polsce, pokazują co nieco twarzy dziewczynki. Na kolejnych slajdach zebraliśmy pięć zdjęć, w których widać twarz dziewczynki.

Zapewniamy, że jest urocza. Po obejrzeniu wszystkich zdjęć dajcie znać, do kogo jest bardziej podobna – do mamy czy taty?

mBank w Huawei AppGallery

Macie konto w tym banku? Szykuje się duże ułatwienie dla klientów

chiński most

Blisko TRAGEDII. CHIŃSKI most kołysał się jak STATEK na morzu [FILM]