w

Bartłomiej Misiewicz dramatycznie schudł. Co się stało?

Bartłomiej Misiewicz od czasu odejścia z polityki bardzo się zmienił. Fizycznie to teraz zupełnie inny mężczyzna. Jaki jest tego powód?

misiewicz
Fot. YouTube - Prawo i Sprawiedliwość / Newseria

Po dłuższej przerwie w mediach znowu zaczął pojawiać się Bartłomiej Misiewicz. Były rzecznik MON stał się teraz biznesmenem, który prowadzi dwie firmy. Nie sposób nie zauważyć, że były współpracownik Antoniego Macierewicza także dramatycznie schudł. Co się stało?

W życiu Bartłomieja Misiewicza wiele się zmieniło

Jak przyznaje sam Misiewicz, w ciągu ostatniego roku dużo się działo w jego życiu. Zakochał się, zmienił ścieżkę kariery zawodowej, a także swój wizerunek. Szczupła sylwetka to efekt odpowiedniej diety i wielu aktywności.

Mam nadzieję, że zmiana mojego wizerunku wszystkich pozytywnie zaskoczyła. Niestety najpierw w największym stopniu miał na nią wpływ stres, ale jak już zrzuciłem te ponad 40 kg, to staram się tę lepszą formę utrzymać, bo sam się z tym nawet lepiej czuję. Jestem na diecie, staram się nie przekraczać dziennie 1800 kalorii, aktywnie uprawiam sport, trenuję EMS dwa razy w tygodniu, gram w tenisa ziemnego. Jestem więc aktywny, ale także pilnuję tego, jak się odżywiam – mówi.

Szczupła sylwetka od razu dała efekty

Były rzecznik MON był niezwykle barwną postacią na polskiej scenie politycznej. Zarówno media, jak i opinia publiczna interesowały się każdym jego krokiem. Teraz emocje mediów plotkarskich wzbudza jego związek.

Jestem przekonany, że kiedyś na pewno się ożenię, bo to jest jedno z moich marzeń – założyć rodzinę, mieć idealną partnerkę i wspaniałe dzieci, więc na pewno nie dementuję plotek. Ale ze względu na obecną sytuację w związku z pandemią koronawirusa te plany trzeba będzie zmienić. Na razie to zeszło na dalszy plan, natomiast jestem przekonany, że zakończy się szczęśliwie – mówi agencji Newseria Lifestyle Bartłomiej Misiewicz.

Misiewicz chce pogodzić pracę z innymi aktywnościami

Misiewicz podkreśla jednak, że choć nie jest teraz na eksponowanym stanowisku państwowym, to wbrew pozorom nie ma dla siebie więcej czasu. Prowadzenie własnego biznesu również wiąże się z dużą ilością różnorakich obowiązków i trzeba być dobrym strategiem, by pogodzić ze sobą wszystkie zadania.

Staram się tak organizować dzień, żeby wszyscy byli szczęśliwi i żebym mógł pogodzić pracę, przyjemności i aktywność fizyczną. To jest kwestia organizacji czasu, ale do tej pory się udaje – mówi były rzecznik MON.

rozalia mancewicz

Co robi obecnie Rozalia Mancewicz, była Miss Polonia?

małgorzata kidawa błońska do wymiany zmiana kandydata wybory prezydenckie trzaskowski tusk

Małgorzata Kidawa-Błońska do wymiany? Jej startu chce dziś tylko PiS