w ,

SZOKUJĄCE nagranie. Głodny człowiek jadł psa na środku ulicy

Czegoś takiego pewnie jeszcze nie widzieliście. Głodny człowiek jadł martwego psa na środku ulicy. To najgorsze skutki koronawirusa i braku pracy.

głodny człowiek indie koronawirus
Fot. YouTube / pradhuman singh naruka

Obywatel Indii, Pradhuman Singh Naruka, jadący autostradą w Radżastanie, był w szoku, gdy przechylił aparat z samochodu w kierunku mężczyzny na drodze pożerającego zwłoki martwego psa. Incydent po raz kolejny uwidocznił, jak wielki głód i bieda pustoszą Indie w wyniku koronawirusa.

Głodny człowiek jadł martwego psa

Ten mężczyzna je psa na drodze” – opowiada w wideo, które udostępnił w mediach społecznościowych.

„Nie masz jedzenia do jedzenia? Co jesz? Umrzesz!” – krzyczy na mężczyznę.

POLECAMY:
Kolejny zwierzęcy dramat. Pies umierał w budzie

Następnie instruuje mężczyznę, aby stanął na poboczu drogi, gdzie podchodzi do niego ze skrzynką z jedzeniem i daje mu butelkę z wodą, jednocześnie zakrywając usta chusteczką.

Głodny człowiek bez wahania zaczyna jeść, gdy Naruka pyta go o pochodzenie i mówi, że da mu pieniądze.

Mężczyzna chciał pomóc

Następnie Naruka mówi do kamery: „Widziałem tego człowieka jedzącego zwierzę, które mogło umrzeć na drodze, gdy byłem w drodze do Delhi. Jeśli zobaczysz osobę w drodze, pomóż jej i podziel się tym filmem z rządem”.

Udostępniając klip na swojej stronie na Facebooku, Naruka napisał w języku hindi: „Ludzkość zawstydziła się na krajowej autostradzie Delhi-Jaipur w Shahpura w Radżastanie, gdy robotnik został zmuszony do zjedzenia martwego psa z powodu głodu. Nikt nie zrozumiał, że zatrzymanie samochodu może mu pomóc. Dobrze. Nakarmiłem go i dałem pieniądze. Jeśli kiedykolwiek zobaczysz kogoś głodnego, pomóż”.

Internauci mają pretensje do rządu

Wideo zostało opublikowane przez użytkowników mediów społecznościowych, przy czym w wielu postach otagowano urzędników państwowych.

Użytkownik Twittera @LavanyaBallal napisał do premiera Indii Narendry Modi i skrytykował partię Bharatiya Janata (BJP), obecną rządzącą partię polityczną w Indiach: „To jest bolesne. Nikt na to nie zasługuje. On je zwłoki martwego psa. @narendramodi Indie nie zapomną tej ilości bólu i upokorzenia, które spadły na biednych #ShamelessBJP”.

POLECAMY:
Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa! "Myślałam, że nie mam oka"

Tysiące imigrantów wracają obecnie z miast w Indiach do domu. Pojawiło się wiele historii o zabijaniu robotników. O głodzeniu ich i przetrzymywaniu bez podstawowych potrzeb. Rząd Indii był szeroko krytykowany za złe zarządzanie podczas blokady COVID-19.

donald tusk nie strasz kaczyński

Donald Tusk do Kaczyńskiego: „Nie strasz, nie strasz, bo się…”

tomasz jacyków nowe choroby jabłkowirus epidemia koronawirus

Tomasz Jacyków straszy rodaków. Koronawirus to nie koniec złych wieści