w

Duda kontra Tusk. Ostre starcie polityków na słowa: „Cykor”

Duda konta Tusk – takie starcie dziś zaobserwowaliśmy na Twitterze! Padło wiele mocnych słów. Takiej sytuacji w polskiej polityce jeszcze nie było.

tusk duda starcie na twitterze cykor
Fot. Facebook (Andrzej Duda; Donald Tusk)

Duda konta Tusk – takie starcie dziś zaobserwowaliśmy na Twitterze! Padło wiele mocnych słów. Takiej sytuacji w polskiej polityce jeszcze nie było. Duda no Tuska: „Cykor!”

Duda kontra Tusk na Twitterze – ostra wymiana zdań

​- Prezydent Rzeczpospolitej powinien dbać o jej reputację. Andrzej Duda robi wszystko, aby ją zrujnować – napisał na swoim oficjalnym kanale Twitterze były szef Rady Europejskiej oraz były premier RP Donald Tusk. Krótko po tym fakcie odpisał mu Andrzej Duda. Było ostro!

POLECAMY:
Donald Tusk do Kaczyńskiego: „Nie strasz, nie strasz, bo się…”

Andrzej Duda odpisał Tuskowi, że ten – zamiast stanąć do walki o fotel prezydenta RP – wolał schować się za plecami Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a potem Rafała Trzaskowskiego. Zaczęła się ostra wymiana zdań i wszystko to przed opinią publiczną.

Panie Donaldzie, miał Pan okazje wystartować w wyborach i prowadzić swoją kampanię. Był Pan dwukrotnie namawiany by się ze mną zmierzyć przez swoje środowisko. Wolał się Pan jednak schować za plecami MKB a później RT – odpisał mocniej Andrzej Duda.

Andrzej Dudy do Tuska: „Cykor”

Panie Andrzeju, interesowała mnie konfrontacja z pańskim przełożonym… – odpowiedział ironicznie Donald Tusk. Prezydent nie pozostał dłużny i ten nie przebierał w słowach.

duda tusk cykor twitter

Prezydent podczas jednego z dzisiejszych przemówień zdążył nawiązać do tego internetowego sporu Duda konta Tusk. Dlatego słów nie szczędził. Jak przyznał mieszkańcom jednego z miast, „trzeba było naprawiać Polskę po Tusku„. Skomentował całą sytuację bardzo ostro i stanowczo:

Wstyd to jest kłamać prosto w oczy. Ludziom mówić, że wiek emerytalny nie zostanie podwyższony po to, żeby wygrać w wyborach. Potem po wyborach od razu go ludziom podwyższyć. To jest wstyd, to jest wstyd i smród, który się potem ciągnie przez całe życie za takim politykiem – oznajmił prezydent Andrzej Duda.

POLECAMY:
Donald Tusk ogłasza wsparcie w wyborach prezydenckich. Na kogo postawił?

Duda o Tusku: „Powinno się wyeliminować takiego człowieka z polityki raz na zawsze”

To jest wstyd, oszustwo i kłamstwo, które powinno wyeliminować takiego człowieka z polityki na zawsze. Dlatego może właśnie nie odważył się wystartować w wyborach prezydenckich. Za placami się krył najpierw marszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a teraz Rafała Trzaskowskiego i zza ich pleców ruga dzisiaj, żenujące po prostu, kłamca, największy kłamca polityczny chyba w historii III RP – mówił.

Źródło: Twitter, RMF FM

andrzej duda o lgbt to ideologia jacek żalek

Andrzej Duda ostro krzyczał o LGBT. Opozycja w szoku

groszowe emerytury zus niskie świadczenia waloryzacja

Groszowe emerytury pobiera 330 tys. seniorów. Liczba ta wciąż rośnie