w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Andrzej Duda ostro krzyczał o LGBT. Opozycja w szoku

Andrzej Duda kontynuuje objazd po Polsce w ramach trwającej kampanii wyborczej. Dziś na spotkaniu z mieszkańcami Brzegu padły bardzo ostre słowa o środowiskach LGBT.

andrzej duda o lgbt to ideologia jacek żalek
Fot. Facebook / profil kandydata

Andrzej Duda kontynuuje objazd po Polsce w ramach trwającej kampanii wyborczej. Dziś na spotkaniu z mieszkańcami Brzegu padły bardzo ostre słowa o środowiskach LGBT. Stwierdzenia te zostaną zapamiętany na długo.

Andrzej Duda o LGBT. Padły ostre słowa. „LGBT to nie ludzie”

Próbuje się nam proszę państwa wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, czy to jest ideologia, czy nie, to niech zajrzy w karty historii i zobaczy, jak wyglądało na świecie budowanie ruchu LGBT – powiedział w Brzegu prezydent Andrzej Duda o LGBT.

To kolejna wypowiedź polityków w podobnym stylu. Nie tak dawno poseł Jacek Żalek został wyproszony z programu TVN24. Powiedział na żywo, że LGBT „to nie są ludzie, to jest ideologia„. To właśnie do jego słów nawiązał dziś prezydent podczas spotkania z mieszkańcami miejscowości Brzeg.

Homoseksualizm to prywatna sprawa? Ideologia LGBT kontra Karta Rodziny

Ja darzę wszystkich ludzi szacunkiem, ale nie pozwolę na to, by ideologizowano dzieci, bo to jest moja odpowiedzialność za Polskę i za polską młodzież – powiedział w ostrych słowach prezydent Andrzej Duda.

andrzej duda lgbt to ideologia
Fot. TVP Info

Nie po to pokolenie moich rodziców przez 40 lat walczyło, żeby wyrzucić ideologię komunistyczną ze szkół. Żeby nie można jej było wciskać dzieciom, żeby nie można było prać mózgów młodzieży i indoktrynować ich. Młodych ludzi, dzieci, żołnierzy w wojsku, w organizacjach młodzieżowych, nie po to walczyli, żebyśmy teraz godzili się na to, żeby przyszła inna ideologia. Jeszcze bardziej niszcząca dla człowieka. Ideologia, która pod frazesami szacunku i tolerancji ukrywa nietolerancję i eliminację. Ukrywa  wykluczenie wszystkich tych, którzy nie chcą jej ulec – zakończył mocnymi słowami prezydent.

Liczy się poziom życia

Prezydent przy okazji odniósł się do flagowych postulatów, z jakimi szedł do wyborów. To wszystko to, co związane jest z poziomem życia. Andrzej Duda wyraził nadzieję, że poziom życia w Polsce będzie taki jak na zachodzie Europy.

Niech nikt państwu nie wmawia, że jest wolność przez samo to, że jesteśmy w Unii Europejskiej. Prawdziwa wolność jest wtedy, kiedy u nas jest praca, godna płaca i godne warunki życia – zauważył prezydent.

Źródło: Radio Zet, Twitter

kaufland owady insekty produkty z owadów mięso z insektów

Kaufland wzbogaca ofertę o mięso z insektów. Czy pomysł się przyjmie?

tusk duda starcie na twitterze cykor

Duda kontra Tusk. Ostre starcie polityków na słowa: „Cykor”