w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Wojciech Mann obraził Andrzeja Dudę? „Trzymajmy jakiś poziom”

Wojciech Mann na swoim profilu na Facebooku zamieścił dziwny, ale krótki wpis. To wystarczyło, by dziennikarza zalała lawina komentarzy. W dwóch zdaniach obraził prezydenta Andrzeja Dudę.

wojciech mann andrzej duda kretyn pajac
Fot. Facebook (wojciechmannofficial) / YouTube / Andrzej Duda

Wojciech Mann na swoim profilu na Facebooku zamieścił dziwny, ale krótki wpis. To wystarczyło, by dziennikarza zalała lawina komentarzy. W dwóch zdaniach obraził prezydenta Andrzeja Dudę.

Wojciech Mann o Dudzie

Chciałbym oświadczyć, że moja opinia o pewnym eleganckim panu, iż jest kretynem, jest wyjęta z kontekstu.  W pełnym nie zmanipulowanym brzmieniu mówiła, że jest kretynem i pajacem – napisał późnym wieczorem 14 czerwca dziennikarz radiowy Wojciech Mann. Wpis pojawił się po godzinie 19 na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

Chciałbym oświadczyć, że moja opinia o pewnym eleganckim panu, iż jest kretynem, została wyjęta z kontekstu.W pełnym nie zmanipulowanym brzmieniu mówiła, że jest kretynem i pajacem.

Opublikowany przez Wojciech Mann Official Niedziela, 14 czerwca 2020

Natychmiast pojawiła się fala komentarzy i opinii pod wpisem. Jedne wyrażały aprobatę dla słów Wojciecha Manna, inne sugerowały, że nie warto w ten sposób pisać. – Przepraszam, Panie Wojtku niech Pan nie rozczarowuje, trzymajmy jakiś poziom – brzmiał jeden z wpisów. – W pełnym brzmieniu brzmi też jakoś bardziej prawdziwie i dosadnie! Absolutnie podzielam Pana opinię! – napisała internautka o imieniu Sylwia.

POLECAMY:
Doda nie wytrzymała. Niecenzuralne słowa na jej Facebooku

Czytam Pana wpisy i serce mi się raduje, że jest Pan tutaj z nami. Mądrością, słowem w punkt, radiowym głosem. Jest Pan moją ostoją i nadzieją na lepsze jutro – przeczytał o sobie Wojciech Mann pod wpisem.

Słowa reakcją na opinię prezydenta o LGBT

Ostatnie stwierdzenia na temat LGBT z ust prezydenta Andrzeja Dudy odbiły się szerokim echem w mediach światowych. Faktem jednak jest, że to lekka manipulacja, dlatego że niektóre z publikacji napisali polscy dziennikarze. Jako przykład krytyki mediów zachodnich przytaczano publikację agencji Reuters. Napisały ją jednak dwie dziennikarki – Joanna Plucinska i Alicja Ptak.

Prezydent twierdzi z kolei, że jego słowa zostały po prostu źle zrozumiane i wyrwane z kontekstu. Jego zdaniem to wszystko zabiegi w ramach brudnej walki politycznej. Prezydent stwierdza, że naprawdę wierzy w różnorodność i równość.

POLECAMY:
Andrzej Duda wygwizdany w Pucku. Wyzwiska i groźby z tłumu

W naszych czasach prawda stała się małym, przestraszonym stworzeniem, które kryje się przed o wiele silniejszą poprawnością. Wierzę w świat, gdzie (…) słowa nie są przeinaczane. Jestem tolerancyjny dla wielu poglądów, więc przestańcie szerzyć fałszywe informacje – dodał prezydent Duda.

Źródło: Facebook / Wojciech Mann

tvn tvp tvn24

TVP Info liderem oglądalności w maju. Chętniej oglądamy kanały informacyjne

wybory prezydenckie 2020 kandydaci na prezydenta 2020 ibris sondaż

Wybory prezydenckie. Zapowiada się sensacyjna druga tura