w ,

Kim jest Anca Marina Tiru, żona zawodnika Jagiellonii Białystok?

Kim jest Anca-Marina Tiru? Żona zawodnika Jagiellonii Białystok to kobieta o niesamowitej urodzie. Jej doping bez wątpienia doda energii piłkarzom.

anca marina tiru bogdan tiru kim jest wags ekstraklasa jagiellonia białystok
Fot. Instagram / Anca Marina TIru

Kim jest Anca Marina Tiru? Żona zawodnika Jagiellonii Białystok to kobieta o niesamowitej urodzie. Jej doping bez wątpienia doda energii piłkarzom. Oto zdobywająca popularność żona zawodnika PKO Ekstraklasy Romana Tiru.

Kim jest Anca Maria Tiru – żona Bogdana Tiru?

Bogdan Tiru gra w Jagiellonii Białystok od niedawna. Podpisał kontrakt na 4 lata w roli środkowego obrońcy. Pochodzi z Rumunii i ma 25 lat. Jego przyjazd do białostockiego klubu było przez media sportowe nazywane transferem roku. Zawodnik kosztował klub ponad pół miliona zł. To jego pierwszy zagraniczny klub w karierze sportowej.

POLECAMY:
Kim jest "Bandziorek" z serialu "Chłopaki do wzięcia"?

Zawodnik ma wiele atutów sportowych, ale inna zaletą jest przepiękna żona. Od samego początku gorąco kibicuje mężowi na trybunach, dlatego Anca Marina Tiru weszła do grupy ekstraklasowych WAG’s (z ang. Wives and Girlfriends – określenie stworzone przez prasę brukową dla określenia żon i dziewczyn piłkarzy).

Bogdan Tiru i jego żona Anca-Marina Tiru to para od kilku lat. Poznali się w kraju, z którego pochodzi piłkarz. Bardzo mocno się kochają! To para kompletna, ona zachwyca urodą i wdziękiem, a on kondycją. Dlatego mając taką żonę piłkarz nie uniknie rozgłosu, co podobno starał się czynić zanim trafił do Polski.

Piękne Rumunki zachwycają kibiców. Anca Marina Tiru to tylko jedna z nich

Pochodzące z Rumunii żony i dziewczyny piłkarzy Ekstraklasy nie od dziś fascynują kibiców. Anca Marina Tiru to jedna z dwóch pochodzących z tego kraju dziewcząt. Inną jest Andreea Hanca, małżonka pomocnika Cracovii Sergiu Hanki.

POLECAMY:
Kim jest Karina Zuchora, uczestniczka programu „Master Chef”?

Anca Tiru jest jednak wyjątkowo i oszałamiająco piękna. Niektórzy twierdzą, że ma ogromne szanse zostać miss Wags PKO Ekstraklasy. Dziewczyny, narzeczone i żony piłkarzy polskiej Ekstraklasy przyciągają spojrzenia mężczyzn od zawsze. Piękno jest oczywiście kwestią gustu, dlatego by wyrobić sobie zdanie, warto przekonać się na własne oczy. Zobaczcie zdjęcia!

ANCA-MARINA TIRU INSTAGRAM

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

💛

Post udostępniony przez Anca-Marina Țîru (@tiruanca)

debata prezydencka 2020 trzaskowski pozew tvp

Rafał Trzaskowski pozywa TVP. Domaga się 100 tys. zł na WOŚP

maja frykowska epidemia koronawirus nauczanie zdalne edukacja

Maja Frykowska: „Czasami nieźle się napociłam”