w

Debata Prezydencka TVP. Mucha wylądowała na głowie jednego z kandydatów

Debata prezydencka TVP przeszła do historii i do pierwszej tury żadnej debaty już nie zobaczymy. Podczas programu na żywo miała miejsce zabawna sytuacja.

debata prezydencka tvp mucha
Fot. YouTube

Debata prezydencka TVP przeszła do historii i do pierwszej tury żadnej debaty już nie zobaczymy. Podczas programu na żywo miała miejsce zabawna sytuacja. Mucha usiadła na głowie jednego z kandydatów – Waldemara Witkowskiego.

Stanisław Żółtek znów skradł serca widzów

Debata prezydencka z udziałem największej liczby kandydatów do tej pory (11 osób) emitowana była wczoraj o godz. 21 na antenie Telewizji Polskiej. Było to raczej typowe polityczne widowisko, podczas którego pretendenci do roli głowy państwa odpowiadali na ogólne pytania. Dotyczyły polityki zagranicznej, społecznej, gospodarki oraz wartości. Pytania były przewidywalne i banalne, dlatego widowisko jest mocno krytykowane.

POLECAMY:
Debata prezydencka 2020. Kolejny festiwal obietnic i sloganów? Kto wygrał debatę ?

Mimo nudnego widowiska z punktu widzenia wyborów, doszło do zabawnej sytuacji, która rozluźniła atmosferę. Show i serca widzów, podobnie jak poprzednio, skradł Stanisław Żółtek, który zakpił z programu Rodzina 500 Plus. Postulował wprowadzenie dodatku socjalnego dla osób korzystających z barów piwnych (tzw. menelowe).

Mucha – niema bohaterka debaty prezydenckiej

Jakość debaty pozostawiała wiele do życzenia (głównie z powodu przewidywalnych pytań). Niech świadczy o tym fakt, że największe emocje wzbudził kandydat na prezydenta Waldemar Witkowski. Podczas drugiej tury pytań na głowie szefa Unii Pracy wylądowała mucha.

DEBATA PREZYDENCKA MUCHA ZOBACZ NAGRANIE

Internauci jako zwycięzcę debaty w TVP wskazali… tłumaczkę języka migowego, która z wielkim zaangażowaniem i wyjątkową ekspresją relacjonowała niesłyszącym debatę przez całe 80 minut.

Wybory prezydenckie 2020. Sondaże, prognozy

Wszyscy kandydaci uważają, że debatę wygrali. Pojawił się też kolejny sondaż pokazujący, jak może wyglądać lipcowa druga tura. To prawdziwie sensacyjny wynik, bo Andrzej Duda przegrałby z Szymonem Hołownią. Większość sondaży daje największe szanse urzędującemu prezydentowi, ale Rafał Trzaskowski szybko go dogania, dlatego nic nie jest przesądzone.

Źródło: Twitter, Radio ZET, SpidersWeb

maja frykowska epidemia koronawirus nauczanie zdalne edukacja

Maja Frykowska: „Czasami nieźle się napociłam”

andrzej strzelecki klan rak nowotwór choroba

Andrzej Strzelecki ma raka! Aktor serialu „Klan” ze łzami w oczach