w

mBank i Santander zablokują środki! Na weekend przygotuj gotówkę

mBank i Santader w najbliższy weekend odetną klientów od dostępu do rachunków bankowych. Klienci będą musieli zaopatrzyć się w gotówkę.

mbank santander logowanie zaloguj serwis transakcyjny kiedy przelew
Fot. mBank karta bankomatowa

mBank i Santader w najbliższy weekend odetną klientów od dostępu do rachunków bankowych. Klienci będą musieli na kolejne dni zaopatrzyć się w gotówkę.

mBank i Santander odetną nas od pieniędzy

Jeśli w najbliższy weekend planowaliście wypad na zakupy, a konta zakładaliście w bankach mBank i Santander, możecie się nieźle zdziwić. Będzie trzeba wypad na sklepy odłożyć na inny termin. Warto też póki czas wypłacić trochę gotówki, by przetrwać kolejne dni.

To bez wątpienia uciążliwość, bo większość z nas ma c

POLECAMY:
Oszczędzanie w bankach straciło sens. Zyski spadły do zera
zas tylko w sobotę i niedzielę na zrobienie zakupów czy na spędzenie czasu w galeriach handlowych.

POLECAMY:
Fatalne wieści dla trzymających pieniądze w banku

Wspomniane banki rozpoczynają prace modernizacyjne swoich systemów informatycznych. Ma to nastąpić właśnie w ten weekend. Przeprowadzone prace mają na celu poprawę jakości świadczonych usług i zwiększenie komfortu korzystania z bankowości elektronicznej.

mBank logowanie. Przerwa techniczna. W weekend nie zrobimy zakupów

Co powinni zrobić klienci? Najlepiej wypłacić część pieniędzy jeszcze dziś. mBank zablokuje sporo funkcji, poza tym wszelkie płatności w czasie prac konserwacyjnych będą całkowicie zablokowane Klientów innego dużego banku – Santander – dotknie ten sam problem. Instytucja zapewnia jednak, że prace nie potrwają długo. Możliwe też, że nie będą tak uciążliwe dla posiadaczy rachunków czy lokat.

POLECAMY:
Oszczędzanie w bankach straciło sens. Zyski spadły do zera

O ile Santander upora się z przerwą techniczną dość szybko (tak zapowiadają przedstawiciele), mBank zapowiedział, że przerwa w tym banku będzie już znacznie dłuższa. Zatem klienci banków mBank i Santander czekają problemy z płatnością.

Co nie będzie działać w Santander online? Długa przerwa w mBanku

Są jednak plusy. Banki zamierzają poprawić swoje aplikacje mobilne i korzystanie z serwisów internetowych. Pojawią się też nowe funkcje i możliwości. Santander rozpocznie prace już dziś o godz. 22, klienci tego banku zdążą więc jeszcze zrobić zakupy. Przerwa potrwa do 7 rano w sobotę.

Planujesz weekendowe zakupy w internecie lub nocne płacenie rachunków? Zrób to w piątek przed godziną 22.00 lub przełóż na sobotę. O godzinie 22.00 w piątek wyłączymy BLIKA, przelewy natychmiastowe i Przelew24. Od godziny 23.00 natomiast nie zalogujesz się do bankowości internetowej i mobilnej. Wracamy do Ciebie w sobotę o godzinie 7.00 – czytamy na stronie banku Santander. Nie będzie więc działać Santander logowanie online.

POLECAMY:
13. i 14. emerytura do likwidacji? Polski rząd może nie mieć pieniędzy

Klientów mBanku czeka bardziej uciążliwy okres. Biuro prasowe banku informuje, że w czasie prac modernizacyjnych środki na kontach zostaną zablokowane. mBank zdecydował się jednak zrobić to w niedzielę 21 czerwca 2020. Dla wielu osób będzie to korzystniejsze, bowiem sklepy w niedziele są zamknięte z powodu zakazu handlu.

Chcemy dostarczać Ci jak najlepszą jakość usług. Czasem więc musimy modernizować systemy, a to wymaga, żebyśmy zorganizowali przerwę w dostępie. Dlatego w najbliższą niedzielę, tj. 21 czerwca br. przeprowadzimy prace techniczne. Oznacza to, że część naszych usług będzie niedostępna dłużej niż zwykle – podaje mBank. Wiadomo już, że na pewno nie będzie działał mBank serwis transakcyjny czy wpłatomat mBank.

Źródło: mBank, Santander

schronisko radysy w radysach prokurator policja akcja odbierania zwierząt

Schronisko Radysy. Wielka akcja ratowania zwierząt! Na miejscu policja i prokuratura ZOBACZ FILM

benedykt XVI choroba cierpienie watykan brat zdrowie wiek

Benedykt XVI powoli gaśnie? „To może być ostatnie spotkanie…”