w

HAHAHA!HAHAHA!

Andrzej Duda zaliczył wpadkę! Wyciekło nagranie z rozmowy

Andrzej Duda dopiero co wygrał wybory prezydenckie, a już zaliczył poważną wpadkę. Został nagrany przez rosyjskich satyryków, którzy natychmiast po tym fakcie upublicznili nagranie.

duda prank prankster rosjanie satyrycy youtube prankster rosyjski

Andrzej Duda dopiero co wygrał wybory prezydenckie, a już zaliczył poważną wpadkę. Został nagrany przez rosyjskich satyryków, którzy natychmiast po tym fakcie upublicznili nagranie. Co powiedział prezydent Polski?

Andrzej Duda nagrany przez rosyjskich pranksterów. Prank na Dudzie

Do prezydenta Polski zadzwonili (bez trudu) dwaj rosyjscy satyrycy. Udawali sekretarza generalnego ONZ (jest nim António Guterres). Po dłuższej rozmowie Andrzej Duda zorientował się, że coś jest nie tak, do czego sam przyznał się dziś na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

POLECAMY:
"Dziadoski kraj!" Andrzej Duda w ostrych słowach na wiecu

Duda przekonany był jednak z początku, że rzeczywiście dzwoni do niego sekretarz generalny ONZ António Guterres. Słychać było jednak wyraźnie rosyjski akcent. Dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta potwierdził autentyczność upublicznionego w sieci nagrania. Okazało się, że po drugiej stronie sznura telefonicznego byli dwaj satyrycy z Rosji – Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoliarow.

Prankster dzwoni do Dudy. Prank prezydenta. O czym mówił?

Prezydent padł ofiarą żartu. Temat ten jednak stał się numer jeden dzisiejszego poranka. Prezydent odniósł się do zajścia stwierdzając, że zorientował się, iż „coś chyba jest nie tak”. Całe wydarzenie odnośnie rozmowy z rosyjskimi pranksterami nazwano już skandalem dyplomatycznym.

Duda o LGBT, Trzaskowskim i Tusku

Duda pytany przez fałszywego rozmówcę o LGBT odparł, że ma „ogromny szacunek dla każdego człowieka”. O Donaldzie Tusku powiedział, że wie, że ten go nie lubi. Duda pytany był też przez żartownisiów o Putina. – Mamy inne rozumienie historii. Oni nazywali to przyjacielską obecnością, my okupacją – stwierdził.

Na koniec pranksterzy zapytali głowę państwa o Rafała Trzaskowskiego. Fałszywi rozmówcy twierdzili, że Trzaskowski dzwonił do nich z pytaniem, czemu sekretarz generalny ONZ nie pogratulował mu zwycięstwa.

POLECAMY:
Arena Trzaskowskiego porażką? Duda w Końskich z trzykrotnie większą widownią

Słucham? Nie, to dziwne – skomentował Andrzej Duda, tłumacząc, że nie byłomomentu, gdy po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów byłaby jakakolwiek mowa o zwycięstwie kandydata PO. Dlatego powstaje pytanie – czy za całe to zdarzenie, które kompromituje głowę państwa, z kancelarii wyleci Krzysztof Szczerski?

ANDRZEJ DUDA KONTRA ROSJANIE. DUDA PRANK. PRANK DUDY NAGRANIE

Źródło: YouTube, gazeta.pl, Radio ZET

koronawirus klamki dezynfekcja epidemia druga fala higiena

Koronawirus sprawił, że połowa Polaków obawia się dotykania klamek

rekrutacja po koronawirusie epidemia rynek pracy zatrudnienie ogłoszenia pracuj

Rekrutacja po nowemu. Czy pandemia wpłynęła na pozyskiwanie pracownika?