w ,

Katarzyna Cichopek o wygłupianiu się: „Nie przepadam za…”

Katarzyna Cichopek to osoba szalona. Postanowiła wziąć udział w nowym programie telewizyjnym TVP2 – „Anything Goes. Ale jazda!”. Powiedziała przy okazji, czego nie lubi w żartach.

katarzyna cichopek hakiel instagram ale jazda tvp2 emisja
Fot. Instagram / katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek to osoba szalona. Dlatego postanowiła wziąć udział w nowym programie telewizyjnym TVP2 – „Anything Goes. Ale jazda!”. Gwiazdy mają za zadanie rozbawić publiczność oraz widzów przed telewizorami.

Katarzyna Cichopek. Zobaczymy ją w „Anything Goes. Ale jazda!”

Celebryci śpiewają, tańczą i wykonują różne ewolucje, podczas których muszą wykazać się kreatywnością. Cichopek do życia podchodzi z ogromnym dystansem i lubi żartować, dlatego na planie nowego show odnalazła się bez problemu. Żyjemy w takich czasach, że każdy pomysł, który ma na celu wywołać uśmiech widza, jest na wagę złota. Jej zdaniem pandemia spowodowała natłok negatywnych doświadczeń.

Gwiazda nie chce jednak zdradzić nam zbyt wiele. Wiemy tylko tyle, że wszystkie zadania, jakie otrzymała do wykonania, były dla niej wyzwaniem. Cieszy się jednak, że mogła wziąć w tym wszystkim udział.

– Program jest mocno zaskakujący. W dużej mierze polega na improwizacji. Stawiani jesteśmy w nietypowych sytuacjach i musimy odpalić nasze „wrotki wewnętrzne”, więc czasami może nas ponieść. Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że zdecydowałam się zaśpiewać publicznie, zazwyczaj tego nie robię – mówi Katarzyna Cichopek.

„Każdy będzie mógł pozwolić sobie na chwilę radości”

Aktorka zaznacza, że formuła programu nie każdemu uczestnikowi może się spodobać, ponieważ jest bardzo wymagająca i dosyć nietypowa. Przyznaje również, że czuła się na planie bardzo komfortowo. Na co dzień jest bowiem osobą pozytywną i lubi żartować. Chciałaby, aby telewidzowie byli usatysfakcjonowani tym, co zobaczą, ponieważ to ich reakcje liczą się najbardziej.

– „Anything Goes. Ale jazda!” jest programem, w którym trzeba mieć duże poczucie humoru i dystans do siebie. Lubię się wygłupiać, jednak z umiarem. Nie przepadam za dowcipami i żartami, które przekraczają granice przyzwoitości. Natomiast przyjemnie jest sprawiać, żeby ludzie po drugiej stronie ekranu cieszyli się, śmiali i dobrze bawili – tłumaczy.

Katarzyna Cichopek zaznacza, że społeczeństwo w czasie pandemii spragnione jest rozrywki. Ponadto kryzys ekonomiczny, niestabilna sytuacja finansowa oraz lęk o własne zdrowie u wielu Polaków powodowały smutek. Warto chociaż na chwilę oderwać się od codziennych trosk i zrelaksować, oglądając zabawny program telewizyjny.

– W dzisiejszych czasach mamy dużo kłopotów. W ciągu ostatnich miesięcy wiele się wydarzyło. Wydaje mi się, że program, który wywołuje uśmiech na twarzy widza, jest wskazany. Najważniejsze, żeby przekazać dobrą energię i pozytywne emocje. Wówczas, nawet jeśli u kogoś źle się dzieje, będzie mógł pozwolić sobie na chwilę radości – zwraca uwagę.

adam bodnar koronawirus RPO rzecznik praw obywatelskich twitter

Adam Bodnar zakażony koronawirusem! Jest oświadczenie

hołownia nowa partia polityczna polska 2050 kobosko nazwa partii hołowni

Hołownia zakłada partię! Nazwa i nazwisko lidera to zaskoczenie