w ,

WTFWTF

Gessler i Górniak pokłóciły się w sieci. „Takie opinie zagrażają nam wszystkim!”

Gessler i Górniak pokłóciły się w sieci o… koronawirusa! Znana restauratorka nie wytrzymała słuchania teorii spiskowych piosenkarki.

gessler górniak kłótnia na instagramie koronawirus bill gates statyści
Fot. Newseria, Facebook

Gessler i Górniak pokłóciły się w sieci o… koronawirusa! O Edycie Górniak od pewnego czasu jest głośno głównie za sprawą spiskowych teorii, które rozsiewa. Jej ponad trzygodzinna relacja na Instagramie wzbudziła wiele kontrowersji.

Gessler i Górniak. Ostra wymiana zdań na Instargamie

Górniak dość stanowczo podchodzi do sprawy epidemii. Jej zdaniem za wszystkim stoi twórca Microsoftu Bill Gates. Sama nie ma zamiaru się zaszczepić w obawie o swoje zdrowie, a innym poleca chronić się witaminami i produktami na bazie oregano. Ale to nie koniec kontrowersyjnych tez naszej diwy.

Piosenkarka stwierdziła również, że w szpitalach na terenie całej Polski leżą nie ludzie chorzy na COVID-19, a aktorzy i statyści. To wszystko spotkało się z wieloma kontrami ze strony innych celebrytów. Głos również postanowiła zabrać znana restauratorka Magda Gessler. Wrzuciła na swój profil zdjęcie Górniak z podpisem: „Fałszujesz koleżanko!

Pod postem od razu wysypały się komentarze fanek Magdy Gessler.

Też byłam nastawiona sceptycznie, dopóki nie zachorowali moi rodzice, którzy naprawdę źle to przechodzą… Teraz zmieniłam zdanie – napisała jedna z nich pod postem restauratorki.

Edyta Górniak statyści. Gwiazda odpowiada Magdzie Gessler. „Słowa wagi ciężkiej”

Na słowa riposty długo Gessler nie czekała. Piosenkarka odpowiedziała kilkoma zdaniami.

Oops. Słowa wagi ciężkiej. Warto Magdaleno oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie o ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to zbyt duży wysiłek dla osoby inteligentnej. Serdeczne ukłony – napisała Górniak.

Magda Gessler z trudem wytrzymywała, ale cierpliwość ma swoje granice. Nie jest bowiem w stanie znosić dyskredytowania kryzysu służby zdrowia i medyków. Gwiazda TVN jednoznacznie oświadczyła, co myśli.

POLECAMY:
Edyta Górniak w prawicowej telewizji: „Wolę odejść z tego świata...”

Szanować ludzkie życie i personel medyczny! Pani Edyta! Zalecam spacer po szpitalach… przez cały dzień bez maseczki na oddziałach covid. Proszę nie traktować tego jak hejt! Takie opinie celebrytów zagrażają nam wszystkim. Brak szacunku dla chorych na covid i personelu medycznego jest nieludzki i głupi – stwierdziła Gessler.

Co jeszcze myśli restauratorka o Górniak? Jej zdaniem piosenkarka straciła poczucie rzeczywistości i brakuje jej szacunku do powagi sytuacji na świecie i w Polsce. Górniak odpowiedziała pięcioma słowami: „Uwielbiam twoje kotlety, są mega.

Źródło: Instagram

finansowa katastrofa samorządy długi jednostek samorządu terotorialnego epidemia

Finansowa katastrofa samorządów. Wielu grozi utrata płynności i widmo bankructwa

Kiedy konferencja premiera? Czy 12 listopada ogłosi kolejne obostrzenia?