w ,

Kiedy konferencja premiera? Czy 12 listopada ogłosi kolejne obostrzenia?

Kiedy konferencja premiera? Do tej pory byliśmy informowani o stanie walki z epidemią co czwartek. Czy dziś będą nowe wieści?

Kiedy kolejna konferencja premiera Mateusza Morawieckiego? Czy 12 listopada Prezes Rady Ministrów ogłosi kolejne obostrzenia? Do tej pory odbywały się one co czwartek. Czy dziś też tak będzie i czego możemy się spodziewać?

Kiedy konferencja premiera? Konferencja premiera 12.11

Internauci zaczynają masowo wyszukiwać w sieci informacji o planowanej kolejnej konferencji premiera. Rząd regularnie podejmuje kolejne decyzje, które poznawaliśmy z reguły w czwartki. O wprowadzeniu nowych obostrzeń dowiadywaliśmy się właśnie w ten dzień.

Relacje z konferencji Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego przyciągają uwagę sporego grona obywateli. Wszyscy obawiają się wprowadzenia całkowitego lockdownu, czyli tzw. narodowej kwarantanny. Czy konferencja 12 listopada również się odbędzie?

Narodowa kwarantanna. Kiedy następna konferencja premiera?

W tej chwili jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia, czy na 12 listopada premier planuje spotkanie z mediami.Do tej pory takie informacje były podawane na kilka godzin przed rozpoczęciem. Jak tylko pojawią się wieści o tym, kiedy szef rządu spotka się z mediami w sprawie sytuacji epidemiologicznej, poinformujemy o szczegółach.

Resort zdrowia poinformował dziś o 22 683 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Zmarło 275 osób, u których stwierdzono infekcję SARS-CoV-2. W ciągu ostatniej doby przeprowadzono ponad 57,2 tysiąca testów na obecność koronawirusa. Ich liczba w ostatnich dniach spadła, co tłumaczy spadki liczby nowych infekcji.

Pfizer szczepionka na COVID. 125 tys. zachorowań dziennie to prawdziwy obraz epidemii?

Szczepionka na COVID-19 opracowana przez Pfizera ma być już w ciągu kilku najbliższych miesięcy dostępna dla milionów osób. Jednak jak twierdzi prof. Andrzej Horban główny doradca premiera ds. COVID-19, on by na nią za bardzo nie liczył.

POLECAMY:
Przymusowe szczepienia na koronawirusa? Ustawa covidowa i kontrowersyjny zapis

Premier Morawiecki mówi z kolei o tym, że będzie ona dobrowolna. Zdaniem prof. Horbana w Polsce jest nawet 125 tysięcy nowych zachorowań dziennie, a dane podawane przez Ministerstwo Zdrowia to jedynie część wykrytych przypadków.

Źródło: Google Trends, Wirtualna Polska

gessler górniak kłótnia na instagramie koronawirus bill gates statyści

Gessler i Górniak pokłóciły się w sieci. „Takie opinie zagrażają nam wszystkim!”

szafa stojąca jaką wybrać do łazienki do kuchni

Szafa stojąca. Meblowy przyjaciel Twojego wnętrza!