w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Kaczyński grozi i zapowiada zmiany. „By każdy wiedział, że poniesie konsekwencje”

Prezes Prawa i Sprawiedliwości był gościem telewizji wPolsce.pl. Pogroził w trakcie wywiadu palcem jednej grupie ludzi.

kaczyński prezes pis grozi repolonizacja mediów wpolsce wywiad wolność słowa
Fot. sejm.gov.pl / screen

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, pojawił się dziś na antenie prawicowej telewizji wPolsce.pl. Podczas rozmowy z dziennikarzami przestrzegał przed konsekwencjami szczególnie jedną grupę obywateli.

Kaczyński: „Z całą pewnością to przeprowadzimy”

Zdaniem szefa partii rządzącej podstawą demokratycznego ładu w Polsce jest wolność i pozostanie wolność słowa. W jego ocenie trzeba jej dziś bronić przed atakami różnych środowisk. Szef PiS udzielił wywiadu dziennikarzom telewizji wPolsce.pl kojarzonej raczej z obozem władzy.

Lider PiS stwierdził jednoznacznie i pogroził palcem, że „każdy, kto podniesie rękę na wolność, np. na uczelni, poniesie tego konsekwencje.” Kaczyński uważa też, że wolność w Polsce rzeczywiście jest zagrożona, ale nie przez niego.

POLECAMY:
Jarosław Kaczyński cierpi i słabnie? „To widać gołym okiem”

Jego zdaniem istnieje wiele przykładów ograniczenia wolności. Przypomniał próby uciszania przez media prezydenta USA Donalda Trumpa. Prezes PiS uważa, że na świecie ludzie o konserwatywnych poglądach nie mogą się bezpiecznie wypowiadać. Często też ponoszą różnego rodzaju konsekwencje. Wprost przyznał, że są plany likwidacji wolności.

Kaczyński pytany o zamiary władzy w kontekście zwiększenia poziomu prawnej ochrony wolności w Polsce, przyznał, że takie postulaty są. Wskazał jednak na opory we własnych szeregach. Jednoznacznie jednak stwierdził: „Z całą pewnością to przeprowadzimy!

Prezes PiS o mediach. „Odegrały rolę w demoralizacji młodzieży”. Zapowiada uzdrowienie

Pytany o media, Jarosław Kaczyński odniósł się do wątków historycznych i przejmowania przez niemieckich przedsiębiorców koncernów medialnych. Miało to nastąpić jeszcze w latach 90. Jego zdaniem „odegrały ogromną rolę w demoralizowaniu młodzieży, najbardziej wulgarnym i prymitywnym„.

Szef PiS zapowiedział tez, że władza będzie szła dalej tą drogą, którą rozpoczął szef Orlenu Daniel Obajtek. „Będziemy szli ku temu, by tę sytuację uzdrowić, bo to jest sytuacja fatalna w sensie narodowym” – przyznał prezes PiS.

POLECAMY:
Media bez wyboru. Protest mediów. List otwarty do rządu

Ostatecznie stanęło na tym, że Polska powinna mieć własne media. Media „niepolskie powinny być w naszym kraju wyjątkiem i to rzadkim wyjątkiem„. Jak stwierdził, to będzie długa i bolesna droga, ale warto się tego podjąć, bo to droga jedyna w celu realnej obrony wolności i suwerenności. Wyznał, że naród z tego powodu jest w trudnej sytuacji

Szef Prawa i Sprawiedliwości – plany na przyszłość

Pytany o plany na przyszłość obozu władzy ujawnił, że w trakcie tworzenia jest nowy plan o nazwie „Nowy ład„. Plany te mają zostać niedługo przedstawione opinii publicznej. Wskazał, że są niezwykle ambitne i prorozwojowe, ale przede wszystkim prospołeczne.

Polska musi szybko, szybciej, wyraźnie szybciej niż kraje zachodniej Europy, rozwijać się – powiedział Kaczyński. Priorytetem ma być głównie zwiększenie poziomu PKB oraz dbanie o portfel Polaków. To jednak stoi nieco w sprzeczności z obecnymi działaniami rządu, które uderzają mocno w przedsiębiorców.

jasnowidz jackowski krzysztof przepowiednie na 2021 jaki będzie 2021 koronawirus śmierć kaczyńskiego

Jackowski o roku 2021. „Umrze ktoś ważny, widzę duży pogrzeb”. Chodzi o…

nowe obostrzenia od 24 lutego konferencja ministrza zdrowia lockdown wjazd do polski z niemiec konferencja premiera 24.02

Nowe obostrzenia. Lockdown na Mazurach. „Trzecia fala się rozpędza”