w ,

WTFWTF

Krzysztof Krawczyk w złym stanie? Przyjaciel ujawnia: „Dzwoniłem, nie odbiera”

Niepokojące wieści przekazały dziś media na temat Krzysztofa Krawczyka. Wielu fanów artysty wyraziło wyraźne zmartwienie stanem zdrowia.

krzysztof krawczyk nie żyje stan zdrowia koronawirus niepokojące informacje covid
Fot. YouTube / KrzysztofKrawczykVEVO

Krzysztof Krawczyk ma poważne problemy ze zdrowiem? Media obiegła niepokojąca informacja zawierająca wypowiedź przyjaciela artysty i piosenkarza. Przypominamy, że mimo przyjęcia szczepionki przeciw koronawirusowi, Krawczyk zachorował na COVID-19.

Krzysztof Krawczyk ma problemy ze zdrowiem? „Dzwoniłem, nie odbiera”. Trwają modlitwy

Przypomnijmy, że nie tak dawno u piosenkarza stwierdzono zakażenie koronawirusem z Chin. To nie koniec niepokojących medialnych informacji, jakie do nas dotarły. Jaki jest rzeczywiście stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka?

Bliscy przyjaciele artysty są mocno zaniepokojeni. Legenda polskiej sceny muzycznej może rzeczywiście źle przechodzić zakażenie koronawirusem. Krzysztof Krawczyk trafił z tego powodu do szpitala i to mimo wcześniejszego przyjęcia szczepionki firmy Pfizer. Wieści o stanie zdrowia osobiście przekazywał kilka dni temu fanom sam artysta.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę. Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę – napisał na swoim Facebooku Krawczyk.

Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek – nie dajmy się tej zarazie – napisał jeszcze Krawczyk.

POLECAMY:
Andrzej Piaseczny pod tlenem. Z trudem łapie oddech. Jest nagranie ze szpitala

Stan zdrowia artysty się pogorszył? Przyjaciel wyraźnie zaniepokojony. „Z całym zespołem modlimy się”

Pierwsze doniesienia o tym, że stan zdrowia piosenkarza się poprawia, mogą nie do końca być prawdą. Zgodnie z tym, co napisał na swoim Facebooku, przestał dawać oznaki życia. Więcej w tym temacie ujawnili jego bliscy koledzy i przyjaciele, w tym Marian Lichtman. Powiedział on nawet, że nieprzerwanie się modli w intencji Krawczyka.

POLECAMY:
Krzysztof Krawczyk. Niepokojące doniesienia. "Prosiłem o sakrament namaszczenia"

Dzwoniłem do niego, ale nie odbiera. Bardzo to przeżywam. To nie jest w jego stylu. Martwię się, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze. Z całym zespołem modlimy się za Krzysztofa. Jest moim przyjacielem. Czekam na jego telefon – stwierdził bliski kolega Krzysztofa Krawczyka.

Nasza redakcja również wyraża wielką nadzieję, że wielka gwiazda estrady, jaką niewątpliwie jest Krzysztof Krawczyk, wyzdrowieje. Czekamy z niecierpliwością na nowe doniesienia o stanie jego zdrowia.

jackowski wiosna 2021 przepowiednie najnowsze youtube official koronawirus gospodarka pieniądze

Jackowski. Wiosna 2021. „Wszystko runie w jeden dzień. To będzie katastrofa”

piotr semka pod respiratorem koronawirus szpital modlitwa

Znany dziennikarz pod respiratorem. Stan ciężki. „Prosimy o modlitwę”