w ,

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Podano datę i miejsce uroczystości

Podano informacje szczegółowe na temat pochówku artysty. Gdzie i kiedy zostanie pochowany Krzysztof Krawczyk?

pogrzeb krzysztofa krawczyka gdzie kiedy data miejsce pochówku

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się już niebawem. Artysta odszedł od nas 5 kwietnia 2021 roku krótko po powrocie ze szpitala. Mimo wygranej walki z koronawirusem jego stan nagle się pogorszył.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Ogromna strata dla kultury

Krawczyk opuścił szpital w sobotę 3 kwietnia. Czuł się dobrze, ale jego stan nagle uległ pogorszeniu. Do placówki trafił po zakażeniu koronawirusem. Chorobę przechodził ciężko. Dodatkowo był człowiekiem mającym inne schorzenia.

Jeszcze w Wielkanoc pisał na swoim Facebooku, że czuje się dobrze. Zapewniał fanów, że wraca do zdrowia. Niestety nagle zdrowie artysty pogorszyło się i nie udało się go uratować. W poniedziałek rodzina Krawczyka podała do publicznej informacji najgorszą z możliwych wieści.

Jak to dokładnie wyglądało? 5 kwietnia około godziny 12 zasłabł w swoim domu w Jedliczach k. Grotnik. Pomimo szybkiego przyjazdu karetki i przewiezienia go do Szpitala im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, zmarł tuż przed godziną 15.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Data i miejsce pochówku

To koniec pewnej epoki w historii muzyki rozrywkowej w Polsce. Podano właśnie informacje szczegółowe na temat pochówku. Gdzie i kiedy zostanie pochowany Krzysztof Krawczyk?

Msza św. pogrzebowa Krzysztofa Krawczyka odbędzie się o godz. 12 w archikatedrze w Łodzi. O godz. 15 zaplanowano pogrzeb artysty na cmentarzu w Grotnikach. Uroczystość będzie miała charakter państwowy.

POLECAMY:
Krzysztof Krawczyk w złym stanie? Przyjaciel ujawnia: "Dzwoniłem, nie odbiera"

Żona artysty poinformowała media, że głównym i bezpośrednim powodem śmierci artysty nie był koronawirus, a choroby współistniejące.

who powrót do normalności amantadyna koronawirus ministerstwo zdrowia twitter obostrzenia

WHO w Polsce o powrocie do normalności. „Nie ma innego sposobu niż…”

Anna Wasilewska platforma obywatelska koalicja olsztyn nie żyje

Nie żyje posłanka Koalicji Obywatelskiej. Zmarła nagle. „Do zobaczenia…”