w ,

WTFWTF

Nowe 500 PLUS na kontach przed Wielkanocą. Niestety nie dla każdego

Nowe 500 plus dostanie wybrana grupa obywateli, w dodatku bardzo wąska. Pieniądze zostaną wypłacone jeszcze przed Wielkanocą.

nowe 500 plus kaufland premia wielkanoc świadczenie rodzinne

Nowe 500 plus dostanie bardzo wąska grupa obywateli. Dodatkowe pieniądze zostaną wypłacone jeszcze przed Wielkanocą. Kto dostanie, a kto obejdzie się smakiem? Wszystko jest już jasne.

Nowe 500 plus. Pieniądze trafią na konto przed Wielkanocą

COVID-19 spowodował, że portfele Polaków przez ostatni rok mocno opustoszały. Do tego szalejąca drożyzna i nakręcająca falę podwyżek towarów i usług inflacja. Gospodarka ledwo daje radę w tym trudnym dla kraju okresie. Dodatkowo niektóre grupy Polaków są bardziej niż inne narażone na zakażenie koronawirusem.

Jedna z sieci handlowych postanowiła swoim pracownikom wynagrodzić ten trud. W dodatku pieniądze mają trafić na konta jeszcze przed Wielkanocą. Oto nowe 500 plus – pomysł, na który wpadli kierujący siecią Kaufland. To nie pierwsze takie rozwiązanie, bo inne sieci też wspomagają dodatkowymi bonusami swoich pracowników.

Pieniądze z dyskontu trafią na konta pracowników przed Wielkanocą. Mają to być specjalne bony na kwotę 500 złotych. Ale to nie koniec dobrych informacji. Dyskont ma zamiar wdrożyć dodatkowe wypłaty motywujące. Chodzi o dodatkowe 700 zł.

Pracownik dyskontu w czasie pandemii to cichy bohater?

W czasie epidemii koronawirusa na podobne rozwiązania zdecydowali się właściciele sieci Biedronka i Lidla, gdzie można liczyć na większe wynagrodzenie. Pracownicy wystawieni bezpośrednio na zagrożenie dzięki temu będą być może zmotywowani do pracy. Rąk do pracy póki co nie brakuje.

POLECAMY:
500 plus będzie odbierane? Szczere słowa polityka PiS

Cichy bohater – tak mówi się o pracowniku sklepu wielkopowierzchniowego w tym trudnym czasie. Warunki są trudne, godziny pracy się dłużą, a oni muszą zapewnić bieżącą obsługę układając towar czy też na kasie.

Cieszy fakt, że sklepy próbują w jakikolwiek sposób wyrazić podziękowanie za wielkie zaangażowanie i poświęcenie pracownika. Takie bony w postaci 500 zł na pewno pomogą przygotować lepsze święta, choć w czasie epidemii i tak nie są one takie, jak kiedyś.

Dobrze, że wielki biznes ma też ludzką twarz. Warto odnotować, że w ubiegłym roku ponad 44 tysiące Polek skorzystało z bezpłatnych badań mammograficznych zorganizowanych przez Kaufland. Miejmy nadzieję, że ten trend i działania będą kontynuowane.

horban doradca premiera polsat news lockdown zamknąć polskę obostrzenia

Prof. Horban ostrzega! Zamkną nas w domach? „To koniec zabawy”

jackowski wiosna 2021 przepowiednie najnowsze youtube official koronawirus gospodarka pieniądze

Jackowski. Wiosna 2021. „Wszystko runie w jeden dzień. To będzie katastrofa”