w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Znany dziennikarz pod respiratorem. Stan ciężki. „Prosimy o modlitwę”

Znany dziennikarz Telewizji Publicznej pod respiratorem. Dopadł go COVID-19. Rodzina i internauci proszą o modlitwy w jego intencji.

piotr semka pod respiratorem koronawirus szpital modlitwa

Znany Dziennikarz i publicysta, którego często widzimy w programach TVP Info, przebywa w stanie ciężkim w szpitalu. Przyczyną jest COVID-19. Wg doniesień dziennikarzy Telewizji Polskiej leży on pod respiratorem. Internauci – widzowie stacji – proszą o modlitwę.

Piotr Semka pod respiratorem. Ma koronawirusa. Morawiecki: „Przyłączam się do modlitwy”

O tym, że publicysta Piotr Semka w stanie ciężkim przebywa w szpitalu, poinformował w mediach społecznościowych jego przyjaciel z redakcji Jacek Łęski. Rodzina bardzo prosi wszystkich o wsparcie modlitewne.

Piotr Semka trafił dziś z covidem pod respirator. Bardzo martwię się o niego. Proszę wszystkich o modlitwę – napisał na Twitterze dziennikarz TVP Info Jacek Łęski. Chwilę po publikacji tej wiadomości na Twitterze Łęski swój wpis skasował.

Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele. Państwa również do tego zachęcam – napisał Mateusz Morawiecki w reakcji na niepokojące informacje na temat zdrowia publicysty.

Stan dziennikarza ciężki. Kolejne dramatyczne dane o epidemii w Polsce

Obecnie stan dziennikarza zmagającego się z COVID-19 jest bardzo ciężki. Internauci przyjęli tę informację z ogromnym smutkiem, również ci stojący po przeciwnej stronie barykady politycznej.

POLECAMY:
Prof. Horban ostrzega! Zamkną nas w domach? "To koniec zabawy"

Piotr Semka od lat związany jest z konserwatywnymi gazetami. Jest też komentatorem w wielu stacjach telewizyjnych. Jest współtwórcą programu Telewizji Polskiej „Warto rozmawiać„.

Pisał teksty m.in. dla „Gazety Polskiej„, „Życia„, „Dziennika„, „Przewodnika Katolickiego„, „Wprost„, „Uważam Rze” i „W sieci„. Jego teksty można było przeczytać także w „Rzeczpospolitej„. To jednak nie tylko dziennikarz, ale i pisarz.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę 24 marca o 29 978 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. To najwyższy dobowy przyrost zakażeń w Polsce od początku pandemii. Kolejne 575 osób zmarło.

Jacek Karnowski: „Stan Piotra w dalszym ciągu poważny”

Stan Piotra, który choruje na COVID-19, niestety w dalszym ciągu jest bardzo poważny. W środę Msze Święte w kaplicy w Ostrej Bramie – napisał na Twitterze 30 marca Jacek Karnowski.

Wiemy, że tak jak zawsze był wojownikiem, człowiekiem twardym i odważnym, tak też i teraz łatwo się nie podda. Wiele osób robi, co może, wiele pyta nas, jak można pomóc. Pozostajemy w kontakcie także z Jego najbliższymi i jesteśmy gotowi do wszelkiej pomocy. Na dziś potrzebna jest modlitwa – czytamy na stronie wPolityce.pl

Źródło: Twitter

Co myślisz?

WHO Światowa Organizacja Zdrowia osoby zdrowe maseczki mandaty zero tolerancji obostrzenia zasada ddm

WHO zmieniła zdanie? „Maseczki mogą być źródłem infekcji”. Nowe badania

rząd tajny zakaz zgromadzeń obostrzenia 27 marca koronawirus

Rząd potajemnie wprowadził kolejny zakaz! Mało kto o nim wie