w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Znany dziennikarz pod respiratorem. Stan ciężki. „Prosimy o modlitwę”

Znany dziennikarz Telewizji Publicznej pod respiratorem. Dopadł go COVID-19. Rodzina i internauci proszą o modlitwy w jego intencji.

piotr semka pod respiratorem koronawirus szpital modlitwa

Znany Dziennikarz i publicysta, którego często widzimy w programach TVP Info, przebywa w stanie ciężkim w szpitalu. Przyczyną jest COVID-19. Wg doniesień dziennikarzy Telewizji Polskiej leży on pod respiratorem. Internauci – widzowie stacji – proszą o modlitwę.

Piotr Semka pod respiratorem. Ma koronawirusa. Morawiecki: „Przyłączam się do modlitwy”

O tym, że publicysta Piotr Semka w stanie ciężkim przebywa w szpitalu, poinformował w mediach społecznościowych jego przyjaciel z redakcji Jacek Łęski. Rodzina bardzo prosi wszystkich o wsparcie modlitewne.

Piotr Semka trafił dziś z covidem pod respirator. Bardzo martwię się o niego. Proszę wszystkich o modlitwę – napisał na Twitterze dziennikarz TVP Info Jacek Łęski. Chwilę po publikacji tej wiadomości na Twitterze Łęski swój wpis skasował.

Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele. Państwa również do tego zachęcam – napisał Mateusz Morawiecki w reakcji na niepokojące informacje na temat zdrowia publicysty.

Stan dziennikarza ciężki. Kolejne dramatyczne dane o epidemii w Polsce

Obecnie stan dziennikarza zmagającego się z COVID-19 jest bardzo ciężki. Internauci przyjęli tę informację z ogromnym smutkiem, również ci stojący po przeciwnej stronie barykady politycznej.

POLECAMY:
Prof. Horban ostrzega! Zamkną nas w domach? "To koniec zabawy"

Piotr Semka od lat związany jest z konserwatywnymi gazetami. Jest też komentatorem w wielu stacjach telewizyjnych. Jest współtwórcą programu Telewizji Polskiej „Warto rozmawiać„.

Pisał teksty m.in. dla „Gazety Polskiej„, „Życia„, „Dziennika„, „Przewodnika Katolickiego„, „Wprost„, „Uważam Rze” i „W sieci„. Jego teksty można było przeczytać także w „Rzeczpospolitej„. To jednak nie tylko dziennikarz, ale i pisarz.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę 24 marca o 29 978 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. To najwyższy dobowy przyrost zakażeń w Polsce od początku pandemii. Kolejne 575 osób zmarło.

Jacek Karnowski: „Stan Piotra w dalszym ciągu poważny”

Stan Piotra, który choruje na COVID-19, niestety w dalszym ciągu jest bardzo poważny. W środę Msze Święte w kaplicy w Ostrej Bramie – napisał na Twitterze 30 marca Jacek Karnowski.

Wiemy, że tak jak zawsze był wojownikiem, człowiekiem twardym i odważnym, tak też i teraz łatwo się nie podda. Wiele osób robi, co może, wiele pyta nas, jak można pomóc. Pozostajemy w kontakcie także z Jego najbliższymi i jesteśmy gotowi do wszelkiej pomocy. Na dziś potrzebna jest modlitwa – czytamy na stronie wPolityce.pl

Źródło: Twitter

krzysztof krawczyk nie żyje stan zdrowia koronawirus niepokojące informacje covid

Krzysztof Krawczyk w złym stanie? Przyjaciel ujawnia: „Dzwoniłem, nie odbiera”

rząd tajny zakaz zgromadzeń obostrzenia 27 marca koronawirus

Rząd potajemnie wprowadził kolejny zakaz! Mało kto o nim wie