w ,

Andrzej Duda podjął ważną decyzję. „Jestem na to gotowy…”

Prezydent podjął bardzo ważną politycznie decyzję. Ma nadzieję, że da przykład Polakom i oni zrobią to samo.

andrzej duda szczepionka covid-19 koronawirus twitter przymusowe szczepienia
Fot. prezydent.pl / YouTube

Andrzej Duda podjął bardzo ważną z punktu widzenia obecnej sytuacji w kraju decyzję. Liczy na to, że Polacy pójdą za przykładem i zrobią dokładnie to samo. Przy okazji wystosował ważny apel do rodaków.

Andrzej Duda o nadchodzących świętach. „Nie możemy być wszyscy razem”

Prezydent jest świadomy, że nadchodzące święta będą dla wszystkich inne, niż do tej pory. Ograniczenia w liczbie osób mogących uczestniczyć w Wigiliach powodują dla wielu rodzin komplikacje. Głowa państwa udzieliła dziś ważnego wywiadu w stacji Polsat News.

Mamy ograniczenia w liczbie osób, które mogą się spotkać i zasiąść do wigilijnego stołu. W naszej rodzinie to nie będzie taka Wigilia jak zawsze, nas te obostrzenia też dotykają. Mam stosunkowo dużą rodzinę, mówię tu o rodzicach, siostrach z mężami, z dziećmi. Nie możemy być wszyscy razem. Spędzimy Wigilię tylko z moimi rodzicami – przyznał ze smutkiem prezydent Andrzej Duda. Prezydent wraz z małżonką odwiedzi w tym roku jej rodziców

Prezydent zaszczepi się na COVID-19. Padła deklaracja

Nie tak dawno Andrzej Duda wszedł w polemikę z szefem Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Poszło o szczepionki na koronawirusa. Szef ludowców był zaciekawiony, czy prezydent da przykład i przyjmie szczepionkę.

Szanowny Panie Przewodniczący! Dziękuję za troskę o moje zdrowie, ale ja patrzę na szczepienie w aspekcie ogólnospołecznym. To moje państwowe zadanie, a w dodatku należę do ozdrowieńców – napisał na Twitterze prezydent. Wygląda więc na to, że Andrzej Duda zaszczepi się na COVID-19.

Jak doskonale wiemy, prezydent miał jakiś czas koronawirusa, co potwierdził pozytywny test. Na szczęście nie odczuwał żadnych poważnych symptomów, nawet tych najbardziej typowych jak zanik smaku i węchu.

Głowa państwa uznała, że w tym trudnym czasie należy dać przykład z góry i włączyć się w akcję szczepień. – Oczywiście, ja także się poddam szczepieniu – napisał na Twitterze Andrzej Duda.

Szczepionki w drugi dzień świat trafią do Polski

Premier Mateusz Morawiecki potwierdził dziś, że pierwsze dawki szczepionek na koronawirusa trafią do Polski jeszcze w święta. Do końca stycznia dostaniemy nawet 1,5 mln dawek. Docelowo Polska ma dostać ich 60 mln, czyli każdy będzie miał szansę przyjąć swoją dawkę.

POLECAMY:
Przymusowe szczepienia na koronawirusa? Ustawa covidowa i kontrowersyjny zapis

Czy szczepienia będą przymusowe? Państwo raczej planuje zachęcać obywateli w obawie, że zakupione preparaty się zmarnują.

Źródło: Polsat News, Twitter

bakteria new delhi ciechocinek szpital tymczasowy

Szpital w Ciechocinku bije na ALARM! „Żadne leki na to nie działają”

edyta górniak krzysztof krawczyk instagram śmierć ostatnie słowa rozpacz

Edyta Górniak zrozpaczona. „Nie wiem co powiedzieć. Ryczę jak dziecko…”