w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Niepokojące wieści na temat Andrzeja Dudy. W Pałacu Prezydenckim zjawił się lekarz

W Pałacu Prezydenckim szaleje koronawirus. Najnowsze informacje na ten temat ujawnił szef gabinetu prezydenta Paweł Szrot.

andrzej duda zaszczepiony moderna pałac prezydencki szczepienia obowiązkowe

Ta wiadomość zelektryzowała wyborców Andrzeja Dudy. Niedawno prezydent wraz z żoną zaszczepili się trzecią dawką. Dziś w jego siedzibie pojawili się lekarze. Okazało się, że koronawirus szaleje z Pałacu Prezydenckim.

Andrzej Duda ma drugi raz koronawirusa. Odwiedzili go lekarze

W związku z przypadkami zachorowań w Kancelarii Prezydenta i w jego otoczeniu, Prezydent Andrzej Duda przeprowadził test na obecność COVID-19, który dał pozytywny wynik. Prezydent czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów i przebywa pod stałą opieką medyczną – czytamy na profilu szefa gabinetu prezydenta Pawła Szrota.

Prezydent przyjął w kwietniu i czerwcu 2021 roku 2 dawki szczepionki, natomiast 17 grudnia dawkę trzecią, czyli tzw. przypominającą. Obecnie głowa państwa przebywa w izolacji. W sieci pojawiły się już pierwsze słowa otuchy nie tylko od polityków, ale też z ambasady Stanów Zjednoczonych.

Koronawirus w Polsce. Najnowsze dane

W ciągu ostatniej doby Ministerstwo Zdrowia ujawniło, że w związku z COVID-19 w Polsce zmarły kolejne 632 osoby. Od początku pandemii w Polsce zmarło zatem już 98 666 osób. Restor podał też informację o 17 196 nowych przypadkach zakażeń.

Andrzej Duda, mimo choroby, pracuje. Zgodnie z zapowiedzią złożoną 27 grudnia 2021 r., dziś skierował do Sejmu weto do ustawy Lex TVN.

nauczyciele pensje polski ład obniżka

Wielka afera z Polskim Ładem. Nauczycielom i policjantom pensje spadły nawet o 600 zł

f-score giełda akcje wskaźnik recesja

Czy istnieją wskaźniki, które pozwalają przetrwać recesję?