w ,

Grzegorz Markowski ogłosił, że ma problemy ze zdrowiem. „Z ciężkim sercem…”

Lider zespołu Perfect Grzegorz Markowski napisał przejmujące słowa do fanów zespołu. Ci są wyraźnie przejęci i zaniepokojeni treścią listu.

grzegorz markowski perfect stan zdrowia patrycja choroba wiek syn żona życie prywatne youtube
Fot. YouTube / "Wszystko ma swój czas" (screen)

Grzegorz Markowski ma poważne problemy ze zdrowiem? Niepokojąca treść pojawiła się na profilu jego córki na Facebooku. Za jego pośrednictwem napisał przejmujące słowa do fanów zespołu Perfect. Ci są wyraźnie przejęci i zaniepokojeni treścią listu.

Grzegorz Markowski ma problemy ze zdrowiem. „Przyjdzie jeszcze czas, że…”

Lider zespołu Perfect, Grzegorz Markowski, napisał do fanów niezwykle wzruszający i przejmujący list. Napisał w nim, że pogorszył się stan jego zdrowia. Tekst zamieścił na profilu córki Patrycji Markowskiej. Z jego treści dowiadujemy się, że piosenkarz ma tylko nadzieję, że będzie jeszcze miał okazję ukłonić się miłośnikom jego muzyki ze sceny ostatni raz.

Chciałbym być sobą. Wiecie ile razy to śpiewałem, ile razy krzyczałem do Was te słowa? Przez tyle lat, tyle koncertów, tyle wspólnych chwil. Całe moje życie to był Perfect i było to… perfekcyjnie dobre życie… A słowo chciałbym to właściwie mogę być sobą. To było zawsze cholernie dla mnie ważne. Z jednej strony była to obietnica dawana sobie, a z drugiej Wam. Wiem, że bez Was nic by nie było. To jest coś, w co bardzo głęboko wierzę – tymi słowami zaczął się list do fanów.

Dalej czytamy o obietnicy zorganizowania pożegnalnej trasy koncertowej. Niestety plany pokrzyżowała epidemia koronawirusa.

To był super plan. Perspektywa, że robi się coś ostatni raz, jest bardzo kusząca. To było przed pandemią – przyznaje ze smutkiem lider Perfectu Grzegorz Markowski.

„Mój stan zdrowia ostatnio się pogorszył”. „Kłaniam się Wam nisko”

Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i nie gramy, nie próbujemy. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył – poinformował Markowski na profilu córki na Facebooku. To ten fragment przesłania najbardziej zmartwił fanów zespołu Perfect.

Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak, jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja. Kłaniam się Wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny – napisał Grzegorz Markowski.

O tym, że ekipa zespołu Perfect szykuje fanom spektakularne pożegnanie z muzyczną sceną, czytaliśmy pierwszy raz pod koniec 2019 roku. Koncert miał odbyć się w lutym 2020 r. Ostatnia już trasa koncertowa miała odbyć się pod hasłem: „Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść„.

Źródło: Facebook, Interia

maseczki w przestrzeni otwartej w lasach na zewnatrz dziecko w maseczce luzowanie obostrzeń konferencja premiera minister zdrowia

Ważne zmiany w sprawie maseczek. Minister zdrowia stawia warunek

maciej miecznikowski lockdown artyści koronawirus jak sobie radzić

Maciej Miecznikowski o epidemii: „Wokół nas jest dużo tragedii, ludzie chorują”