w

OMGOMG HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Jackowski przewidział to trzy miesiące temu. Wszystko się sprawdziło

Dokładnie kwartał temu na oficjalnym kanale wizjonera na YouTube powiedział coś, co wówczas wprawiło widzów w osłupienie.

jackowski przepowiednia kanał sueski sprawdzone wizje youtube
Fot. YouTube

Krzysztof Jackowski to – jak każdy wie – najbardziej popularny i rozpoznawalny jasnowidz w kraju. Współpracuje m.in. z policją w zakresie poszukiwania zaginionych obywateli naszego kraju. Często z dużym powodzeniem. Jedna z jego ostatnich przepowiedni na temat Bliskiego Wschodu sprawdziła się.

Jackowski przewidział to. Wszystko, co mówił, sprawdziło się

Widocznie mają do niego wielkie zaufanie. Zbudował wokół siebie na YouTube spore grono widzów, którzy tylko czekają na każdą kolejną audycję. Co się dziwić, skoro ponownie udowodnił wszystkim, że jego przepowiednie nie są wcale nic nie warte? Jedna z istotniejszych wizji sprzed trzech miesięcy sprawdziła się. Wszyscy obserwowaliśmy to w telewizji.

Dokładnie kwartał temu na oficjalnym kanale wizjonera na YouTube powiedział coś, co wówczas wprawiło widzów w osłupienie. Jasnowidz na żywo miał wizję na temat zablokowaniu cieśniny na Bliskim Wschodzie.

Mam takie wrażenie, że pewna cieśnina na morzu będzie zablokowana statkami […] Mam odczucie, że pierwszy etap konfliktu, to będzie uderzenie z powietrza na statki na morzu. Kojarzy mi się, że cieśnina zostanie przez kilka statków zablokowana, a pretensje o to będzie miało kilka państw – mówił trzy miesiące temu Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Kontenerowiec EVER GIVEN blokuje Kanał Sueski

Przepowiednia jasnowidza co do zasady sprawdziła się. Niedługo potem kontenerowiec „Ever Given” płynący na szlaku z Chin do Holandii całkowicie utknął na mieliźnie. Statek całkowicie zablokował ruch przez Kanał Sueski, inne statki utknęły w gigantycznych korkach. Były to też tankowce i statki handlowe powodujące ogromne koszty i opóźnienia w dostawach.

Jasnowidz wspominał też, że możliwe jest bombardowanie statków. To się akurat nie sprawdziło. Wiele razy jednak przypominał widzom, że jego wizje najczęściej ukierunkowują go ogólnie na to, co ma się stać. Nie wszystkie podawane detale muszą mieć miejsce.

POLECAMY:
STRASZNA wizja Jackowskiego. "To będzie KOSZMAR, wszystko wydarzy się w ..."

Krzysztofowi Jackowskiemu udało się przewidzieć wiele wydarzeń. Przewidział pandemię koronawirusa, dość trafnie określi, co wydarzy się na politycznej scenie w Polsce. Przewidział wybuch Arabskiej Wiosny, zmianę na stanowisku premiera, wojnę w Syrii i reelekcję Andrzeja Dudy. Nie potwierdziły się z kolei wizje o reelekcji Donalda Trumpa.

Źródło: YouTube

wykroczenie skarbowe kary nowe stawki 14 tys. zł ustawa po podatku akcyzowym

Nowe przepisy właśnie weszły w życie. Można łatwo dostać 14 tys. zł kary

kaczyński zaniepokojony prezes pis sondaż schyłek rządów pis przedterminowe wybory

Kaczyński otrzymał kolejne złe wieści. Otoczenie prezesa zaniepokojone