w ,

OMGOMG

500 plus tylko dla zaszczepionych rodziców? Nowa propozycja

Czy wypłata 500 plus będzie uzależniona od tego, czy rodzic się zaszczepi przeciw COVID-19? Pojawiła się pierwsza inicjatywa…

500 plus za szczepienia maspex tylko dla zaszczepionych socjalne

Czy 500 plus będzie tylko dla zaszczepionych rodziców? Pierwsza firma w Polsce podjęła decyzję, że wypłaci taki dodatek swoim pracownikom, ale tylko w zamian za przyjęcie szczepionki przeciw COVID-19. Czy za nią pójdą inne?

Maspex przyzna 500+ zaszczepionym na COVID-19

Zarząd spółki twierdzi, że ten pomysł będzie najlepszą inwestycją we wspólne bezpieczeństwo wszystkich związanych z firmą pracowników, jak i ich rodzin. Jak poinformował „Puls Biznesu„, Maspex będzie nagradzał swoich pracowników za szczepienie przeciw COVID-19. Ma to być też zachęta do tego, aby zabezpieczyć ciągłość produkcji.

Traktujemy to jako inwestycję w nasze wspólne bezpieczeństwo. Decyzja o szczepieniu jest dobrowolna i każdy pracownik podejmuje ją osobiście – powiedziała dziennikarzom „Pulsowi Biznesu” Dorota Liszka z zarządu spółki Maspex. Każdy pracownik po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19 będzie mógł zgłosić się o dodatkową pomoc finansową doliczaną do wypłaty w wysokości 500 złotych.

Szczepienie dla pracowników i ich rodzin

Maspex to spółka, która zatrudnia w Polsce sporo obywateli, bo to ponad 6 tysięcy osób. Spółka poinformowała, że ma zamiar zaszczepić nie tylko pracowników, ale również członków ich rodzin. Polski koncern jest wielu z nas znany z marek takich jak Tymbark, Kubuś, Nestea, Tarczyn lub z napojów energetycznych Tiger.

Szczepienia na terenach zakładów pracy będą mogły być przeprowadzane pod warunkiem, że zarządowi firmy uda się zachęcić 300 pracowników lub współpracowników zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych.

Źródło: Puls Biznesu

terapia dla par psychoterapia kiedy się zdecydować problemy w małżeństwie

Terapia dla par. Kiedy warto? Jak wybrać dobrego psychoterapeutę?

klub jagiellonski brzyski zjednoczona prawica przyszlosc nowy ład pis kaczyński

Znany ekspert ostrzega polityków. „W końcu Polacy zorientują się, że rząd…”