w

HAHAHA!HAHAHA!

Mateusz Morawiecki odchodzi z rządu? „Szuka pracy za granicą i…”

Premiera Morawieckeigo w mediach widzimy dużo mniej niż kiedyś. Niektórzy zastanawiają się, co jest tego powodem. Czy pożegna się z fotelem szefa rządu? Takie plotki krążą po mediach.

mateusz morawiecki dymisja premiera premier odchodzi z rządu daniel obajtek kaczyński człowiek wolności
Fot. YouTube / Kancelaria Premiera (screen)

Mateusz Morawiecki szykuje się do odejścia ze stanowiska? A może zostanie zdymisjonowany? Po mediach krążą kolejne plotki – mniej lub bardziej wiarygodne. Jedna z nich ujawnia, że Jarosław Kaczyński widzi na fotelu premiera kogoś innego.

Mateusz Morawiecki na wylocie? „Szuka pracy za granicą”

Nowe rewelacje w sprawie przyszłości premiera Mateusza Morawieckiego podał do publicznej wiadomości były szef Nowoczesne Ryszard Petru. Bardzo dawno nie udzielał on żadnych wypowiedzi w mediach aż do teraz.

Obywatele od dawna zastanawiają się, co się dzieje z premierem. W ostatnim czasie mamy okazję widywać go dużo rzadziej niż kiedyś. Czyżby przestał być twarzą ekipy rządzącej? W sejmowych kuluarach krążą bardziej jednoznaczne informacje mówiące, że premier jest do wymiany!

Prezes PiS Jarosław Kaczyński od pewnego czasu skupia swoją uwagę na kimś całkiem nowym. Osoba ta to Daniel Obajtek, obecny szef Orlenu. Dopiero co został nagrodzony Człowiekiem Wolności 2020. Jedno jest pewne – szef Prawa i Sprawiedliwości wiąże z nim wielkie nadzieje na poważne zmiany w kraju.

Koniec premiera Morawieckiego? „Nie przetrwa 24 godzin”

Ryszard Petru, były szef Nowoczesnej, który jako polityk nie ma szans zaistnieć, udzielił wywiadu stacji TVN24. Jego wypowiedź zszokowała wielu obywateli naszego kraju. Okazało się bowiem, że Mateusz Morawiecki bez bezpośredniego wsparcia ze strony szefa PiS „nie przetrwa 24 godzin„. Wszystko dlatego, że jako polityk nie jest bliski tej partii. Przypomnijmy, że parę lat temu doradzał Donaldowi Tuskowi w rządzie Platformy Obywatelskiej.

Zapewne ostatecznie wyląduje w jakiejś międzynarodowej instytucji lub firmie globalnej. Moim zdaniem – ale zastrzegam, że to moja opinia, nie wiedza – Mateusz Morawiecki szuka pracy za granicą i ją sobie załatwi – stwierdził jednoznacznie Ryszard Petru w rozmowie z TVN24.

POLECAMY:
Jarosław Kaczyński myśli o emeryturze. Kto go zastąpi na fotelu prezesa?

Nie tak dawno na temat końca Morawieckiego wypowiadał się najbardziej znany w Polsce jasnowidz – Krzysztof Jackowski.

– Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czuję. Stoi przed nim dwóch mężczyzn, nie są z rządu. Bardzo pilnują wszystkiego, co premier robi – ujawnił wizjoner. Czas pokaże, co się wydarzy. Czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń.

Źródło: YouTube / Jasnowidz Jackowski; TVN24

papież franciszek śmierć emeryt niepokojące wieści z watykanu stan zdrowia

Papież Franciszek. Niepokojące wieści z Watykanu. „Zamierzam umrzeć…”

szczepienia astra zeneca zakrzepica wycofana niska skuteczność nop śmierć odczyny poszczepienne

Szczepienia w Polsce zostaną zawieszone? „Skąd mieliśmy wiedzieć?”