w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Plaga połączeń z numeru 22 165 51 55. Stało się jasne, kto się za nim kryje

Polacy w całym kraju odnotowali telefony z nieznanego im numeru. Nie wiedzą, czy odbierać, czy nie. Kto się kryje po drugiej stronie?

22 165 51 55 nfz szczepienia telefon numer kto dzwoni

Polacy w internecie masowo pytają, kto kryje się pod numerem 22 165 51 55. To z tego numeru od kilku dni ktoś dzwoni do ludzi w całej Polsce. Czy należy taki telefon odebrać i kto się kryje po drugiej stronie? Wszystko właśnie wyszło na jaw.

22 165 51 55 – kto się kryje pod tym numerem? Już wiemy!

Do tysięcy Polaków ktoś codziennie dzwoni z tego samego numeru. Niektórzy w internecie szukają informacji na ten temat, bo nie wiedzą, czy odebrać, czy nie. Okazało się, że nie ma się czego bać, a połączenie jest całkowicie bezpieczne.

Właśnie ruszyła telefoniczna akcja zapisów na szczepienia przeciw COVID-19. O sprawie poinformował Narodowy Fundusz Zdrowia. Akcja ma zachęcić osoby, które nadal nie przyjęły szczepionki, do tego, aby się jednak zabezpieczyły na wypadek wybuchu kolejnej fali epidemii.

Telefony z numeru 22 165 51 55 kierowane są tylko i wyłącznie do niezaszczepionych oraz tych, którzy nadal na szczepienie się nie zapisali. Po drugiej stronie są konsultanci Infolinii Narodowego Programu Szczepień.

nfz infolinia szczepienia 22 165 51 55 221655155
Fot. Twitter / Ministerstwo Zdrowia

Konsultanci dzwonią między godziną 8 a 21

Gdy odbierzemy telefon, zostaniemy zachęceni do szczepienia. Co ciekawe, przez telefon będziemy mogli od razu ustalić dogodny termin, jak i miejsce, które nam odpowiada. Konsultanci posiadają też szerszą wiedzę na temat samej choroby oraz epidemii i bez problemu można zadawać im pytania w tej kwestii.

POLECAMY:
Co grozi niezaszczepionym? Prof. Horban ostrzega. "Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie"

Konsultanci będą dzwonić do klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00. Jeśli chcemy samodzielnie się zapisać, nie trzeba odbierać telefonu z podanego wyżej numeru. Możemy sami zadzwonić na infolinię NFZ pod numer 989 i przejść przez ten sam proces.

ceny materiałów budowlanych rosną drożyzna budowa domu kupno mieszkania

Budujesz dom? Pospiesz się, zanim ceny materiałów kompletnie oszaleją!

podatek katastralny w polsce od kiedy co to jest podatek katastralny ile wynosi

Podatek katastralny. Rząd podjął ważną decyzję dla milionów Polaków