w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Psia mama leżała w worku na opuszczonej ulicy. Weterynarz odkrył mroczne fakty

To, że ludzie bardzo różnie traktują zwierzęta, stało się oczywistością. Tym razem oberwało się psiej mamie i jej małemu. Zwierzęta odnaleziono na opuszczonej ulicy.

psia mama opuszczone psy na ulicy związane w worku uratowane
Fot. YouTube (screen)

Czy ludzie muszą się tak zachowywać i tak okrutnie traktować zwierzęta? Niektóre osoby na świecie są tak brutalne wobec zwierząt, że nie ma słów, aby to skomentować. Ta historia, choć bardzo smutna, ma jednak swoje szczęśliwe zakończenie.

Psia mama zawinięta w worek. Leżała na pustej ulicy

Historia ta, choć smutna, na koniec potrafi wywołać uśmiech na twarzy. To kolejny uratowany zwierzak, choć pewnie mało brakowało, a wszystko mogło skończyć się tragicznie. Brazylijska działaczka na rzecz praw zwierząt zamieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcia psa oraz kilku szczeniąt. Okazało się, że to psia mama i jej młode. Zwierzaki zostały porzucone na środku drogi.

Matka czterech szczeniąt schowana była w worku. Młode piszczały z głodu. Nie mogły bowiem dostać się do piersi swojej mamy, by napić się mleka. – To jeden z gorszych przypadków znęcania się nad zwierzętami, jakie widziałam w całym swoim życiu – napisała aktywistka, która przypadkiem znalazła czworonogi.

Opuszczone, samotne, cierpiące, głodne. Tak leżały nie wiadomo jak długo na środku pustej ulicy. Czekały na śmierć. Kiedy kobieta napotkała czworonogi, natychmiast uwolniła psią mamę z worka odwiązując sznurek. Pies był mocno wystraszony, nie wiedział, czego się spodziewać. Czy mogło wydarzyć się coś jeszcze gorszego?

Poniżej można zobaczyć moment znalezienia zwierząt.

Szczęśliwy koniec. Młodym nic nie dolegało!

Po chwili niepewności psia mama wyczuła, że kobieta nie ma zamiaru zrobić jej żadnej krzywdy. Zaufała jej i już chwilę potem dostała szansę na życie. Jej szczenięta również. Psy dostały wodę oraz pożywienie. Potem odpoczywały kilka dni na kocu, a na koniec zajął się nimi lekarz weterynarz.

Niestety potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Psia mama miała nowotwór, co prawdopodobnie spowodowało, że znalazła się na ulicy. Poprzedni właściciel wolał pozbyć się problemu. Na szczęście młode były zdrowe, choć nieco odwodnione.

Opowiedziana historia wyciskająca łzy spowodowała, że na Facebooku od razu zgromadziło się dużo osób chętnych nieść pomoc. Pieniądze z datków zaczęły płynąć szerokim strumieniem. Kobieta, która uratowała zwierzęta, dawno nie widziała tak wielu osób chętnych do pomocy.

Facebook / Josiane Almeida

Dziś psiaki czeka szczęśliwa przyszłość. Psia mama ma duże szanse na wyleczenie, z kolei jej młode trafią do nowych właścicieli, gdy tylko podrosną i nabiorą siły.

Źródło: Facebook / Josiane Almeida

obostrzenia jesień 2021 lockdown od sierpnia morawiecki

Mateusz Morawiecki traci cierpliwość. „Rozpoczęliśmy kolejną wielką akcję”

katowice ciało 19-latki zwłoki barbara basia barbara szafraniec facebook sadistic zdjęcie ciała 19latki zdjęcie zwłok 19 letniej basi wykop basia szafraniec sadistic katowice 19 latka zdjecia drastyczne zwłoki wykop basia szafraniec wykop zdjecia autobus ciało wypadek

Katowice. Wyciekło DRASTYCZNE zdjęcie ciała potrąconej 19-latki. Na jej Facebooku…