w

HAHAHA!HAHAHA!

Jarosław Kaczyński PILNIE przerwał urlop. Ujawniono prawdziwy powód

Zmęczony wojnami na wielu frontach prezes PiS postanowił zrobić sobie urlop. Nie trwał on jednak długo. Co było powodem nagłego powrotu?

kaczyński pis urlop katedra wawel grób brata na wawelu miesięcznica smoleńska
Fot. YouTube / screen

Jarosław Kaczyński ma za sobą bardzo intensywny politycznie czas. Otworzył wiele frontów. Walczy już nie tylko z TVN24, ale też z przedsiębiorcami, od których chce wyłuskać ostatnie grosze za pomocą Polskiego Ładu. Zmęczony prezes postanowił zrobić sobie urlop. Nie trwał on jednak długo.

Jarosław Kaczyński pilnie przerywa urlop. Ujawniono powód

Letni wypoczynek prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego został nagle przerwany. Okazało się, że wziął wolne nie w tym czasie, co powinien, czyli w trakcie miesięcznicy smoleńskiej. Ten powód okazał się na tyle poważny, że Kaczyński postanowił wrócić z wakacji i zrezygnować z sielanki.

Jarosław Kaczyński wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią brata, byłego prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego. Również w tym roku, mimo urlopu, musiał zrobić to, co robi każdego 10 dnia miesiąca.

Wakacje zostały przerwane po to, aby godnie, w towarzystwie bliskich, uczcić kolejną miesięcznicę smoleńskiej tragedii. Jarosław Kaczyński odpoczywał na Pomorzu, ale migiem pojawił się w Krakowie na grobie brata. Chwilę po nim pojawił się tam premier Morawiecki.

Prezes PiS czci brata na Wawelu. Były kwiaty i modlitwa

Wszyscy złożyli przepiękne wieńce na grobie byłego prezydenta i jego żony Marii Kaczyńskiej. Przy grobie prezesowi PiS towarzyszyli premier, a także zapomniana już premier Beata Szydło oraz Marta Kaczyńska z mężem i dziećmi.

POLECAMY:
Kaczyński otrzymał kolejne złe wieści. Otoczenie prezesa zaniepokojone

Trzeba przyznać, że nie brakuje prezesowi PiS konsekwencji. Są rzeczy ważne i ważniejsze, dlatego, aby uczcić pamięć świętej pamięci brata, jest gotowy przerwać wypoczynek nad morzem.

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

Nie żyje żona byłego prezydenta. „Niezwykle miła i życzliwa ludziom Pierwsza Dama”

Czwarta fala już się zaczyna. Michał Dworczyk ujawnił, kiedy nastąpi szczyt