w

WTFWTF

Zmarła matka premiera. Miała 79 lat. Stracił najważniejszą kobietę w swoim życiu

Kraj pogrążył się w żałobie. Szef rządu stracił najważniejszą osobę w swoim życiu. Jego matka zmarła niespodziewanie.

To dla premiera Wielkiej Brytanii prawdziwa tragedia osobista. Właśnie stracił najważniejszą kobietę, która wspierała go całe życie. Kraj jest wstrząśnięty śmiercią matki Borisa Johnsona, szefa rządu. Jej śmierć była niespodziewana.

Zmarła matka premiera Wielkiej Brytanii. Kraj w żałobie

W Wielkiej Brytanii żałoba narodowa. Tamtejszy szef rządu musi sobie poradzić z najważniejszym wyzwaniem swojego życia, czyli bólem po stracie matki. Ta odeszła nagle, nikt się jej zgonu nie spodziewał. O sprawie poinformował dziennik „Daily Telegraph„.

Matka Borisa Johnsona, Charlotte Johnson Wahl, odeszła niespodziewanie w poniedziałek. Przebywała w szpitalu w Londynie. Miała 79 lat. Wiadomość o jej śmierci spadła na szefa tamtejszego rządu jak grom z jasnego nieba. Załamani są też obywatele.

Największy autorytet szefa rządu

W 2015 r. zmarła matka premiera mówiła o nim, że to człowiek wrażliwy i o niezwykle miękkim sercu. Bez wątpienia była ze swojego syna bardzo dumna, podobnie, jak i z innych swoich dorosłych potomków. Każdy bowiem miał swoje osiągnięcia.

Córka Rachel jest dziennikarką, a na przykład syn Jo był wiceministrem. Wszyscy w Wielkiej Brytanii szczersze współczują premierowi Borisowi Johnsonowi i wspierają całą rodzinę premiera w tym trudnym czasie.

kuzyn kaczyńskiego jan maria tomaszewski o prezesie pis super express genialny strateg 120 lat

Kuzyn Kaczyńskiego ujawnił plany prezesa PiS. Opozycja załamana

paragony grozy sklep kampania vat podatki ministerstwo finansów

Uwaga na sklepowe paragony! W całym kraju trwa zmasowana akcja skarbówki