w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Magda Gessler pokazała nagie zdjęcie. Fanie przecierają oczy. „Super kocur!”

Znana i ceniona restauratorka postanowiła pokazać nieco więcej ciała. Widać bardzo wiele. Internauci wpadli w euforię.

magda gessler instagram dekolt dla bialorusi
Fot. Instagram / screen

Magda Gessler, najbardziej rozpoznawalna w Polsce restauratorka i twarz „Kuchennych Rewolucji”, postanowiła wrzucić niecodzienną fotkę do sieci. Internautom opadły szczęki, bo takiego zaskoczenia dawno nie było.

Magda Gessler pokazała ciało. Wśród fanów szał

Restauratorka znana z TVN postanowiła zdjąć z siebie nieco więcej i pokazać się całemu światu. Może nie całemu, ale na pewno swoim ukochanym fanom, z którymi cały czas ma serdeczny kontakt. Tak pikantnego i gorącego zdjęcia dawno nie było i w takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy. Pokazała, że nadal jest w stanie nas zaskakiwać i działać nieszablonowo.

Gessler nieustannie przesiaduje w mediach społecznościowych i każdego dnia zdaje relację z tego, co się dzieje w jej życiu. Internauci kochają ją za naturalność, otwartość i szczerość. Każde wrzucone do sieci zdjęcie jest natychmiast komentowane i polubione przez tysiące ludzi. Celebrytka postanowiła iść o krok dalej i jeszcze bardziej zwrócić uwagę na siebie.

Magda Gessler pokazała ciało. Wśród fanów szał

Fani zostali rozgrzani jak nigdy. Na Instagramie widzimy najnowsze zdjęci Magdy Gessler trzymającą pięknego, rudego kota. Tylko on zakrywa ciało celebrytki. Sprawa ma jednak drugie dno, bo fotografia pojawiła się w ramach wsparcia pewnej ważnej inicjatywy. Jak czytamy w podpisie do posta:

#dekoltdlabialorusi to wyrażenie mojego poparcia dla wolności, solidarności, sprzeciw przeciwko dyktaturze i przemocy! Manifestujemy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Niemal 70-letnia gwiazda TVN-u w tej niezwykle odważny sposób postanowiła wesprzeć polityczną akcję o nazwie Dekolt dla Białorusi. Zdjęcie to znajdzie się dodatkowo w kalendarzu, który będzie można zakupić wspierając wszystkie ofiary reżimu Aleksandra Łukaszenki.

Swoje dekolty wspierające Białoruś pokazały w ramach tej samej akcji inne gwiazdy. To między innymi Tamara Gonzalez Perea i Julia Kamińska. Komentarze pod postem są jednoznaczne. Fotka przypadła do gustu wszystkim.

  • Super kocur 😻🙌
  • Ma Pani moje kocie uznanie *prrrr* 🐱🐱🐱
  • Pięknie! Dla szczytnego celu duże serce❤️❤️❤️❤️

Dekolt dla Białorusi. Kalendarz ze zdjęciami gwiazd

Za inicjatywą stoi Fundacja „Wysokich Obcasów„. Chodzi o to, aby pomóc Białorusi, wydając specjalny kalendarz. Na jego stronach znane kobiety występują bez ubrania wraz z kotem na rękach. Dochód ze sprzedaży przekazany będzie rodzinom białoruskich więźniów politycznych.

Publikacja będzie dostępna w sprzedaży od 2 października w internetowej księgarni Kulturalnysklep.pl. Cena? Jedynie 35 zł.

Źródło: Instagram

rafał ziemkiewicz aresztowany

Dziennikarz Rafał Ziemkiewicz aresztowany. Zatrzymano go na lotnisku

Ten chart uratował życie 88 innym psom. Czemu on? Bo ma rzadką grupę krwi