w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Stan zdrowia królowej Elżbiety II pogarsza się? Ruszyły już przygotowania do…

Kochana przez obywateli Wielkiej Brytanii królowa gaśnie? Od momentu, jak pochowała męża, stan jej zdrowia wyraźnie się pogarsza. To nie koniec niepokojących wieści.

królowa elżbieta II zdrowie wiek nie żyje stan zdrowia
Czy na naszych oczach królowa Elżbieta II gaśnie? Fot. Joel Rouse/ Ministry of Defence (OGL 3)

Elżbieta II dawno nie była widziana przez poddanych. Jak już się ukazała, podpierała się laską. Zdjęcia starzejącej się królowej szybko obiegły media na całym świecie. Okazało się, że jej pogrzeb jest już dawno zaplanowany i wiadomo, jak będzie wyglądał co do minuty.

Elżbieta II słabnie? Już dziś wiadomo, jak będzie wyglądał jej pochówek

Królowa Elżbieta II starzeje się wyraźnie. Ma już 95 lat i choć przeżyła w życiu wiele, po śmierci męża wyraźnie jest z nią gorzej. Jak na swój wiek czuje się przyzwoicie i jest samodzielna. Mimo to jest to osoba tak ważna nie tylko dla swojego kraju, że już teraz planuje się jej pogrzeb. Ostatnio królowa mocno też schudła.

Na nowych zdjęciach królowej widać ją o lasce. Wcześniej takich fotografii jej nie zrobiono z wyjątkiem okresu, gdy była po operacji kolana i podparcie się było konieczne. To wzbudziło ogromny niepokój na całym świecie. Dziennikarze oraz poddani królowej niemal natychmiast zaczęli zastanawiać się, jaki jest prawdziwy stan zdrowia Elżbiety II.

Nitk nie żyje wiecznie i nawet na arystokrację przychodzi czas. Brytyjczycy nie dopuszczają myśli, że najgorsze tanie się już niebawem. Królowa Elżbieta II musi jednak już teraz myśleć o tym, co się stanie po jej śmierci. Plan na wypadek jej zgonu jest już opracowywany, a najstarsze jego wstępne założenia spisywano już 50 lat temu. To procedura standardowa na królewskim dworze.

Elżbieta II słabnie? Już dziś wiadomo, jak będzie wyglądał jej pochówek

O ewentualnej śmierci królowej jako pierwsi dowiedzą się członkowie rodziny, a następnie jej współpracownicy. Następny w kolejce będzie premier Wielkiej Brytanii, do któego zostaną wypowiedziane wymowne słowa: „Most London Bridge został opuszczony„. W ciągu kolejnych 10 minut flagi na Buckingham Palace zostaną opuszczone do połowy masztu.

Kolejnym etapem będzie wygłoszenie orędzia do narodu. Zrobi to najstarszy z synów królowej Wielkiej Brytanii, czyli książę Karol, były mąż Diany. Zostanie on też najdalej w kolejnym dniu ogłoszony kolejnym królem. Od tego momentu rozpoczną się oficjalne czynności związane z pogrzebem Elżbiety II.

Ceremonia pogrzebowa królowej ma trzy etapy i każdy ma swój kryptonim. Pierwszy, tzw. „Jednorożec„, to transport zwłok królowej do pałacu przyjmując, że w nim nie zmarła. Następny etap to żałobny kondukt, czyli tzw. „Lew„. Ostatnim etapem jest „Pióro„.

To ukazanie całemu narodowi trumny z ciałem, aby można było się po raz ostatni pożegnać. Królowa Elżbieta II zostanie pochowana w kaplicy św. Jerzego obok niedawno zmarłego księcia Filipa.

kaczyński pis poparcie sondaż kantar United Surveys

Strach Kaczyńskiemu zajrzał w oczy. Otrzymał niepokojącą informację

Miranda McKeon instagram rak piersi ania nie anna netflix

Znana i lubiana 19-letnia aktorka ma raka. Jest po ósmej chemioterapii. Fani zrozpaczeni