w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Ostatnie zdjęcie Kamila Durczoka przed śmiercią. „Jest nam tak bardzo przykro”

W sieci pojawiło się zdjęcie zmarłego dziennikarza Kamila Durczoka wykonane zaledwie kilkanaście dni temu. Twarz Faktów TVN odeszła nad ranem w katowickim szpitalu.

kamil durczok przyczyny śmierci choroba rak
Możliwe, że to ostatnia fotografia dziennikarza. Pojawiła się obok kondolencji. Fot. Facebook / Kamil Durczok

Zmarł Kamil Durczok, dziennikarz znany z Faktów TVN, a ostatnio z projektu Durczokracja. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych twarzy mediów ostatnich lat. Temat jego odejścia nie schodzi z czołówek portali internetowych. W sieci pojawiło się ostatnie zdjęcie dziennikarza wykonane kilkanaście dni temu.

Nie żyje Kamil Durczok. Choroba zabrała dziennikarza

W większości publikacji na portalach informacyjnych czytamy o Kamilu Durczoku w kontekście jego choroby, z którą zmagał się od wielu lat. Przede wszystkim to coś, do czego przyznał się publicznie, czyli alkoholizm. Dziennikarz zmarł 16 listopada nad ranem w jednym z katowickich szpitali. Miał 53 lata. Jak ujawniła rodzina, był reanimowany.

W sieci można znaleźć setki postów i komentarzy z kondolencjami zarówno ludzi z mediów, jak i fanów Durczoka. Na Facebooku zamieszczono też jedno z ostatnich zdjęć, na których dziennikarz pojawił się w towarzystwie znajomych. Fotografia wykonana została zaledwie kilkanaście dni temu.

Durczok. Szpital ujawnił przyczyny śmierci. Jest oświadczenie

Jest nam tak bardzo przykro… Pracowaliśmy nad teledyskiem, z Tobą. Wspólnie, jeszcze kilkanaście dni temu – czytamy na profilu Róża & Burza na Facebooku. Na zdjęciu widzimy Kamila Durczoka i jego dwóch znajomych z powstałego w 2018 roku zespołu z Gostynina.

durczok szpital nowotwór choroba
Fot. Facebook / Róża&Burza (screen)

Portal Interia.pl ustalił, że Kamil Durczok zmarł nad ranem mimo reanimacji. Doznał krwotoku. Problemy zdrowotne dziennikarza trwały prawie 20 lat. Chorował na białaczkę, z której udało mu się wyjść. Problemem były jednak używki, głównie alkohol, od których nie udało mu się uciec.

Medycy ze szpitala w Katowicach, w którym odszedł dziennikarz, napisali oświadczenie. Czytamy w nim, że „stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Pacjent zmarł o godzinie 4.23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia„.

Kamil Durczok. Kiedy pogrzeb? Jest Data i miejsce

Kamil Durczok zostanie pochowany w piątek 19 listopada. Msza odbędzie się w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie o godz. 9 rano.

Źródło: Interia, Polsat News

Czołowy polityk PiS zakażony koronawirusem. Przez wiele godzin siedział obok prezesa

jak urządzić biuro na małej powierzchni

Jak urządzić biuro na niewielkiej powierzchni użytkowej?