w , ,

HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje znany i uwielbiany aktor. Grał w serialu, który kochali niemal wszyscy

Nie żyje ceniony aktor znany z jednej z głownych ról w serialu „Doktor Quinn”. Niektórzy znają go również z innych produkcji takich jak „Strażnik Texasu”.

Zmarł aktor, który w serialu „Doktor Quinn” grał rolę indianina o imieniu Tańcząca Chmura. Miał 72 lata. Wiadomość o zgonie aktora przekazała mediom rodzina. Przyczyna śmierci nie jest znana. Sypią się kondolencje.

Larry Sellers nie żyje. Grał rolę Tańczącą Chmurę w serialu „Doktor Quinn”

Aktor grał jedną z najbardziej charakterystycznych i lubianych postaci w serialu. – Jego obecność była magiczna, mistyczna i duchowa – napisała na swoim profilu na Instagramie odgrywająca tytułową rolę Jane Seymour. Jest zdruzgotana wiadomością o śmierci kolegi z planu.

Larry Sellers był jednak nie tylko aktorem, który odgrywał szereg ról indianina w wielu produkcjach. Często pojawiał się na planach filmowych w roli doradcy i konsultanta w temacie spraw Indian. Popularność zdobył dzięki udziale w serialach takich jak „Rodzina Soprano” czy „Beverly Hills 90210„. Grał również w „Strażniku Texasu„.

Jane Seymour złożyła kondolencje rodzinie

Aktorka grająca rolę Doktor Quinn przekazałą już rodzinie wyrazy współczucia. Nie da się ukryć, że razem ze zmarłym aktorem spędzili wiele lat. Serial ten do dziś bije rekordy popularności w Polsce i należy do hitów.

Sellers był rdzennym Indianinem. Pochodził z plemienia Osedżów, ale w jego żyłach płynęła również krew Czirokezóworaz Indian z plemienia Dakota. Rola Tańczącego w Chmurach przyniosła mu nominację do nagrody Emmy.

Czuję się tak szczęśliwa, że mogłam spędzić z nim te wszystkie cudowne lata. Będzie go nam wszystkim brakowało. Moje serce kieruje się do rodziny i przyjaciół Larry’ego, niech jego pamięć będzie błogosławieństwem dla nas wszystkich – napisała tytułowa Doktor Quinn na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Źródło: Instagram

marcin miller boys koronawirus artyści odwołane koncerty koniec imprez

Marcin Miller z Boys załamany. „Spełniły się najczarniejsze scenariusze”

prof simon o koronawirusie wikipedia

Prof. Krzysztof Simon ostro krytykuje rząd. Padły mocne słowa. „Po cholerę to robić?”