w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Jarosław Kaczyński nagrał świąteczne życzenia. Nagle postawił rodakom jeden warunek

Jak co roku prezes PiS Jarosław Kaczyński nagrał życzenia. W tym roku są one specyficzne, bo zostały nagrane – jak sam wskazał – w trudnym dla Polski czasie.

kaczyński życzenia świąteczne
Fot. Twitter / pisorgpl

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński nagrał dla Polaków życzenia świąteczne. Mówił o trudnym czasie, szczęściu i sukcesach oraz nadziei. Chwilę potem zaskoczył stawiając obywatelom jeden warunek.

Jarosław Kaczyński. Życzenia świąteczne. Mówił o trudnym czasie

Mamy dzisiaj trudny czas, ale z każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy – zapowiedział na początku swoich życzeń Jarosław Kaczyński. Potem było jednak o wiele bardziej ciekawie. – Szczęścia, sukcesu, siły, zjednoczenia, nadziei państwu życzę – powiedział szef Prawa i Sprawiedliwości.

Życzenia zamieszczono na oficjalnych profilach Prawa i Sprawiedliwości w mediach społecznościowych. W tle za głosem prezesa słyszymy dzwonki nadjeżdżających sań, stoi też piękna choinka. W trakcie składania kolejnych życzeń postawił rodakom warunek, który musi być spełniony, by Polska była silna.

Z każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy, ale pod tym warunkiem, że będziemy głęboko wierzyć w to, że jesteśmy silnym i zjednoczonym narodem – mówił prezes PiS.

Prezes PiS podziękował służbom. „Bronią naszego życia, bezpieczeństwa i przyszłości”

Kaczyński nie zapomniał skierować swoich podziękowań i życzeń tym, którzy dzień i noc bronią granic Polski przed nielegalnymi uchodźcami. – Dziękuję tym, którzy bronią nas na polskiej granicy: żołnierzom, policjantom, przedstawicielom Straży Granicznej. Bronią nas w polskich szpitalach, w polskich przychodniach, bronią naszego życia, naszego bezpieczeństwa, naszej przyszłości – stwierdził szef PiS.

Nie zabrakło też wątków nawiązujących do tego, co najważniejsze w tych świętach. – Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, święta narodzin Chrystusa, święta nadziei. Nadziei, której dzisiaj potrzebujemy, bo z nadziei wyrasta siła. Nadziei i siły, tego państwu życzę – zakończył przemówienie Jarosław Kaczyński.

Źródło: Twitter

lech wałęsa bankructwo koronawirus święta prezenty

Dramat Lecha Wałęsy. To będą wyjątkowo smutne święta. „Śledź jeden na cztery osoby”

koszulka z nadrukiem prezent

Poszukiwanie idealnego prezentu nie jest łatwe. A może koszulka z nadrukiem?