w ,

WTFWTF OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Bronisław Komorowski pogrążony w ogromnym smutku. Śmierć nadeszła niespodziewanie

Zmarł były przyjaciel i doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego. Miał 81 lat. W prasie ukazał się wyjątkowy nekrolog.

jerzy osiatyński nie żyje
Fot. Youtube / Janusz Palikot

Bronisław Komorowski przekazał mediom bardzo smutą wiadomość. W wieku 81 lat zmarł jego wielki przyjaciel i doradca z Kancelarii Prezydenta, profesor. Były prezydent napisał wzruszające słowa, które wydrukowano w nekrologu w jednej z gazet.

Bronisław Komorowski w żałobie. Zmarł jego wielki przyjaciel

Były prezydent Polski, Bronisław Komorowski, a także jego żona Anna Komorowska, podzielili się tragiczną wiadomością. W jednej z gazet ogólnopolskich zamieścili nekrolog opatrzony pięknymi słowami pożegnalnymi.

4 lutego 2022 roku zmarł wielki przyjaciel i doradca z czasów prezydentury Komorowskiego, Jerzy Osiatyński. To jeden z najbardziej zasłużonych polskich ekonomistów o wielkim dorobku. W czasie kadencji Bronisława Komorowskiego pełnił w Pałacu Prezydenckim rolę doradcy.

Para prezydencka pożegnała pięknymi słowami swojego przyjaciela. W nekrologu zamieszczonym w „Gazecie Wyboczej” czytamy:

Żegnamy prof. Jerzego Osiatyńskiego. Ekonomistę i polityka, dobrego i mądrego człowieka, który swą wiedzą i pracą służył Polsce jako poseł, minister i doradca prezydencki.

Jerzy Osiatyski nie żyje. Miał 81 lat

Jerzy Osiatyński urodził się w Rydze 2 listopada 1941 r. Był absolwentem Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie (obecnie zwana Szkołą Główną Handlową). Pod koniec lat 80. ubiegłego wieku uzyskał tytuł profesora nauk ekonomicznych.

W pierwszym rządzie po 1989 roku pełnił rolę ministra, potem czterokrotnie był wybrany na posła. W komisjach zajmował się finansami publicznymi i problematyką integracji Polski ze strukturami Unii Europejskiej.

W latach 1992-93 r. był ministrem finansów w rządzie Hanny Suchockiej. Był członkiem Rady Polityki Pieniężnej. Po wieloletniej przerwie powrócił w roku 2010, kiedy Bronisław Komorowski, ówczesny prezydent Polski, powołał go na swojego doradcę do spraw społecznych.

liczba samobójstw samobójstwa jak popełnić sposoby europa dane statystyczne

Liczba samobójstw w Polsce bije rekordy! Jesteśmy w niechlubnej czołówce Europy

jak wybrać salę konferencyjną

Jak wybrać salę konferencyjną? Na co zwrócić uwagę? Eksperci podpowiadają