w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Zaczyna się wojna! Prezydent Duda ujawnia: „Sytuacja zbliża się do punktu krytycznego”

Rosja planuje zaatakowanie Ukrainy w ciągu najbliższych dni. Celem ma być Kijów. Rozpoczęła się już seria prowokacji, która ma dać Rosji pretekst do inwazji.

Na granicę Rosji z Ukrainą wciaż przybywa wojska. Rozpoczął się ostrzał ze strony separatystów w Donbasie. Weekend może być rozstrzygający. Po rozmowie z prezydentem USA Joe Bidenem nawet Andrzej Duda nie ma już złudzeń. Wojna wybuchnie lada chwila.

Wojna na Ukrainie zacznie się w weekend? Sytuacja jest krytyczna. Zaatakowano rurociąg „Przyjaźń”

Zgodnie z doniesieniami medialnymi oraz korespondentów przebywających na Ukrainie wynika, że wojna wisi na włosku. Ukraiński wywiad wezwał ludzi w Doniecku, by zostali w domach i nie korzystali z transportu publicznego. Pojawiło się też ostrzeżenie przed ładunkami wybuchowymi podłożonymi przez rosyjskie służby.

Sytuacja zbliża się do punktu krytycznego. NATO i UE są zjednoczeni i przygotowani – stwierdził wyraźnie zaniepokojony Andrzej Duda po rozmowie telefonicznej z prezydentem Stanów Zjednoczonych Joe Bidenem. Sytuacja robi się poważna, a Rosja szuka pretekstu do rozpoczęcia działań wojennych.

Na to, co się dzieje, zareagowały między innymi Niemcy, które niebawem postawią swych żołnierzy w siłach szybkiego reagowania ANTO w stan najwyższej gotowości w celu ochrony sojuszników na wschodzie Europy.

Dowódca Operacji Połączonych Sił Zbrojnych Ukrainy Gen. Ołeksandr Pawluk ujawnił, że prorosyjscy separatyści będą próbowali dokonać kilku zamachów terrorystycznych, w których mają ucierpieć cywile. Zrzucenie winy na Ukrainę pozwoli rozpocząć operację wojskową przez Putina.

Joe Biden potwierdza: „Rosja zaatakuje w ciagu najbliższych dni”

18 lutego w Ługańsku doszło do potężnej eksplozji. Prawdopodobne,że był to wybuch na odcinku rurociągu „Przyjaźń„. Komentatorzy i specjaliści twierdzą, że już w sobotę 19 lutego może nastąpić pierwszy etap ataku na Ukrainę. Będzie to prawdopodobnie cyberatak, a następnie ostrzał rakietowo-artyleryjski.

Prezydent USA nie ma złudzeń. – Mamy powód, by uważać, że Rosja zaatakuje Ukrainę, w tym Kijów, w ciągu najbliższych dni. Widzimy coraz więcej rosyjskich prowokacji i dezinformacji w Donbasie, by stworzyć pretekst do wojny – ogłosił Joe Biden.

Jeśli dojdzie do agresji, agresor może być pewny, że spotkają go bardzo poważne konsekwencje – podkreślił prezydent Andrzej Duda. Jego zdaniem sojusz NATO zachowuje cał czas całkowitą solidarność.

Obserwujemy zmasowaną rosyjską propagandę. Widać wyraźnie, że sytuacja zbliża się do punktu, którego wszyscy się obawiają, do punktu krytycznego – oznajmił zmartwiony Andrzej Duda. Świat czeka na dalszy rozwój wydarzeń.

maryla rodowicz w szpitalu

Maryla Rodowicz pogrążyła się w smutku. Gorzkie wyznanie gwiazdy. Straciła nadzieję w…

Nie żyje uwielbiany polski piosenkarz i juror z „The Voice Senior”. „Odszedł w otoczeniu córek”