w

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Mateusz Morawiecki jednak do wymiany! Ma go zastąpić kobieta. Znamy jej nazwisko

Nadchodzą wielkie zmiany w rządzie Zjednoczonej Prawicy. Jedno ze stanowisk straci premier Mateusz Morawiecki. Jego fotel ma zająć kobieta.

kim jest magdalena rzeczkowska zyciorys
Fot. YouTube / KPRM

Mateusz Morawiecki jest obecnie zajęty tyloma sprawami jednocześnie, że już nie daje rady. Po długim oczekiwaniu w końcu zdecydowano, że straci jedno z zajmowanych stanowisk. Zastąpi go już wkrótce kobieta. Dziś już wiemy, kto to będzie.

Zmiany w rządzie. Morawiecki straci stanowisko na rzecz kobiety

W rządzie Zjednoczonej Prawicy wielkie wiosenne porządki. Premier Mateusz Morawiecki zmęczony obowiązkami straci jedno z zajmowanych stanowisk. Na jego fotel szykuje się powoli nowa osoba. Będzie to kobieta.

Z ostatnich badań i sondaży wynika, że już 60 procent Polaków nie wyraża zadowolenia z działań obecnego premiera. Tylko co trzeci obywatel w pełni ufa jego słowom. Premier jednak póki co się nie zmieni, ale Morawiecki straci inny zajmowany przez siebie od dawna fotel.

Od ponad dwóch miesięcy szef rządu jest nie tylko premierem, ale jednocześnie ministrem finansów. Fotel ten objął po dymisji Tadeusza Kościńskiego, który odszedł z powodu katastrofy związanej z reformą podatkową Polski Ład.

Mateusz Morawiecki nie jest w stanie dłużej stać w rozkroku i zajmować się tyloma sprawami jednocześnie, dlatego już znaleziono zastępcę. Fotel szefowej w Ministerstwie Finansów obejmie bliska współpracownica premiera – Magdalena Rzeczkowska.

Życiorys ma bogaty, bo jest obecnie sekretarzem stanu w tym resorcie. Jednocześnie kieruje Krajową Administracją Skarbową. Na fotelu kierującej resortem zobaczymy ją jeszcze w kwietniu. O sprawie jako pierwsi napisali dziennikarze Polska Times.

Magdalena Rzeczkowska. Życiorys

Magdalena Rzeczkowska nie jest aż tak znana, bo pracowała raczej w zaciszu swojego gabinetu. Będzie miała jednak sporo pracy, bo Polska wpadła w kryzys gospodarczy i długo z niego nie wyjdzie.

Rzeczkowska bez wątpienia zna się na finansach, dlatego premier Morawiecki jest gotowy wrzucić ją na głęboką wodę walki z zadłużeniem i inflacją. Przyszła minister finansów ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wykonywała obowiązki dla Głównego Urzędu Ceł. Prywatnie mężatka, która ma trzech synów.

Od ponad 2 lat kieruje pracami Krajowej Administracji Skarbowej i jest jednocześnie wiceministrem w Ministerstwie Finansów. Czy to oznacza, że Polakom znów przyjdzie złapać się mocniej za portfele?

polskie atrakcje turystyczne co zobaczyć ranking 2020

Polskie atrakcyjne turystyczne, o których nie macie pojęcia. Oto 9 z nich

putin nieuleczalnie chory choroba putina

Putin jest nieuleczalnie chory? Nowe nagranie powodem plotek o poważnym schorzeniu