w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

Putin jest nieuleczalnie chory? Nowe nagranie powodem plotek o poważnym schorzeniu

Czy przywódca Federacji Rosyjskiej cierpi na poważną i nieuleczalną chorobę? Odpowiedzi na to tajemnicze pytanie szukają dziennikarze i wywiad.

putin nieuleczalnie chory choroba putina
Fot. YouTube / CNBC International TV (screen)

Inwazja Rosji na Ukrainę trwa już 12 dni. Publicyści i eksperci na całym świecie interesują się jednak tym, czy prezydent Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin, jest zdrowy. Mają coraz więcej wątpliwości. Niektórzy wprost twierdzą, że Putin jest nieuleczalnie chory.

Putin nieuleczalnie chory? Dziennikarze ujawniają nowe informacje

Za nami 12 dzień wojny na Ukrainie. Słowa i zachowanie prezydenta Rosji Władimira Putina dają pożywkę dziennikarzom. Twierdzą oni, że przywódca Rosji nie jest zdrowy. Jeden z brytyjskich dzienników – „The Sun” – potwierdził, że coś musi być na rzeczy. W każdej plotce jest ziarno prawdy.

Od 24 lutego wszyscy ludzie na świecie patrzą na to, co dzieje się na Ukrainie. Władimir Putin dokonuje tam eksterminacji ludności cywilnej, choć oficjalnie temu zaprzecza i zrzuca całą winę na Ukrainę. Stąd pojawił się spekulacje, że prezydent Rosji nie jest zdrowy zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Również amerykańscy urzędnicy wypowiedzieli się na ten temat. Powołując się na informacje wywiadowcze i swoich informatorów, twierdzą, że ze stanem psychicznym Putina jest coś nie tak. Jednym z objawów ma być paniczne unikanie jakiegokolwiek kontaktu z innymi i słynny długi stół, przy którym przyjmuje gości.

Informacje o Parkinsonie pojawił się ponownie po tym, jak 21 kwietnia ujawniono kolejne nagranie z Putinem. Miał on siedzieć przy stole i mocno się go trzymać. Plotki głoszą, że to w celu ukrycia przed opinią publiczną faktu, że trzęsą mu się ręce.

Na co chory jest Putin? Choroba Parkinsona, czy coś poważniejszego? Eksperci szukają odpowiedzi

Putin został całkowicie odizolowany od otoczenia, częściowo z powodu COVID-19. Jest teraz w zasadzie sam, całkowicie odcięty od swoich doradców, odizolowany geograficznie. Jedyni ludzie, którzy z nim rozmawiają, to jego pochlebcy.

Władimir Putin jak ognia unika kontaktu z innymi. Siedzi przy długim stole, a jego rozmówcy znajdują się kilka metrów od niego. Oficjalnie mówi się, że boi się koronawirusa. Jednak fiasko operacji na Ukrainie i straty jego wojsk sugerują, że odbiło się to mocno na jego psychice.

Wszystko to jednak są tylko spekulacje i plotki, choć dziennikarze „The Sun” twierdzą, że Władimir Putin może mieć Parkinsona. Zauważyli oni bowiem, jak drżą mu ręce. Innym objawem ma być nietypowe stawianie kroków, a nawet wyraz twarzy

Wszystkim tym rewelacjom zaprzeczyła propaganda Kremla w osobie rzecznika prasowego Dmitrija Pieskowa. Jego zdaniem spekulacje o chorobie Putina nie mają żadnego potwierdzenia w faktach. Jego zdaniem Władimir Putin jest w pełni zdrowy na umyśle, nie ma też problemów z ciałem.

Źródło: The Sun

kim jest magdalena rzeczkowska zyciorys

Mateusz Morawiecki jednak do wymiany! Ma go zastąpić kobieta. Znamy jej nazwisko

atak rosji na polskę

Inwazja Rosji na Polskę. Minister z Kancelarii Prezydenta ostro: „Pojawia się obawa…”