w , ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG

Nie żyje były szef GIS i wiceminister zdrowia. Krytykował szczepionki przeciw COVID

Nie żyje były wiceminister zdrowia i szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego. To również znany i zadeklarowanym antyszczepionkowiec.

Zmarł jeden z najbardziej znanych w Polsce przeciwników szczepień przeciw COVID-19. Był wiceministrem zdrowia w latach 1991-1993 i szefem Głównego Inspektoratu Sanitarnego. O jego śmierci poinformowała rodzina.

Zbigniew Hałat zmarł 17 kwietnia. Był zadeklarowanym antyszczepionkowcem

Zmarły dr Hałat był w ostatnim czasie znany z twardego zdania w kwestii przymusu szczepień przeciw COVID-19. Był zadeklarowanym przeciwnikiem podawania preparatów. O śmierci byłego wiceministra zdrowia poinformowała media rodzina w miniony piątek.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 17 kwietnia zmarł Zbigniew Hałat – mąż, ojciec, dziadek. Uroczystości pogrzebowe już się odbyły – czytamy na Twitterze. Wieść o zgonie Hałata potwierdzona została też na profilu liderki ruchu antyszczepionkowego STOP NOP. Okazało się, że zmarł został już pochowany.

Dr Zbigniew Hałat został pochowany 22 kwietnia o godz. 14:40. Informacja pochodzi od administracji Cmentarza Osobickiego we Wrocławiu – czytamy w mediach społecznościowych.

Kim był Zbigniew Hałat? Był przeciwny „segregowaniu Polaków”

Zbigniew Hałat był znanym lekarzem epidemiologiem. Publikował swoje teksty w mediach katolickich. W swojej karierze był wiceministrem zdrowia i szefem Głównego Inspektoratu Sanitarnego (w latach 1991-1993).

Studiował na Akademii Medycznej we Wrocławiu. W kolejnych latach czas spędzał w Afryce, gdzie pracował w trudnych warunkach walcząc z ciężkimi epidemiami chorób tropikalnych.

Hałat był twarzą protestów sprzeciwiających się przymusowi szczepień i segregacji sanitarnej związanej z epidemią koronawirusa. Sam twierdził, że toczy walkę na śmierć i życie o wolność Polaków w tej kwestii.

Źródło: Interia, Twitter

atak rosji na polskę

Inwazja Rosji na Polskę. Minister z Kancelarii Prezydenta ostro: „Pojawia się obawa…”

cichopek hakiel rozstanie przyczyny

Miasto Kobiet. Hakiel ujawnił przyczynę rozstania z Cichopek. „Gdy już poznałem prawdę, to…”