w , ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Miasto Kobiet. Hakiel ujawnił przyczynę rozstania z Cichopek. „Gdy już poznałem prawdę, to…”

Ich małżeństwo było dla wielu par w Polsce niczym wzór do naśladowania. Co takiego stało się, że postanowili się rozstać? Marcin Hakiel w końcu zabrał głos.

cichopek hakiel rozstanie przyczyny
Fot. Newseria Lifestyle

Ich ślubem, a potem rozwodem, żyli wszyscy w kraju. Wspaniała i uśmiechnięta od 17 lat para, dwójka dzieci, wielka kariera w mediach i 14 lat małżeństwa – to wszystko prysło w jednej chwili. Marcin Hakiel postanowił uciąć spekulacje i ujawnić, jakie były prawdziwe powody rozpadu związku, który uważany był za wzór.

Miasto kobiet. Hakiel ujawnił prawdziwe powody rozstania z Kasią Cichopek

Ta para od 17 lat była dla wielu zwykłych par w Polsce wzorem do naśladowania. Dziś ten czar prysł, bo okazało się, że najbardziej medialne małżeństwo w kraju rozpadło się. Ich początki śledziła cała Polska, podobnie jak narodziny potomstwa czy też karierę w mediach i rozrywce. Ich przepiękny ślub jest komentowany do dziś.

O tym, że między nimi są spięcia, media plotkowały od bardzo dawna. Widać było bowiem, że jest coś nie tak. Nie mogąc dłużej tego ukrywać przed światem, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili ogłosić informację o planowanym rozwodzie.

24 kwietnia Marcin Hakiel pojawił się w programie Oli Kwaśniewskiej w programie „Miasto kobiet” (TVN Style). W trakcie wywiadu gość nagle ujawnił prawdziwe przyczyny rozpadu tego wzorowego małżeństwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Po 17 latach nie da się po prostu przestać myśleć o tej osobie. Część mnie nadal ma dobre myśli związane z byłą partnerką, mamy przecież dwoje cudownych dzieci. Myślę jednak, że trzeba pozwolić sobie na żałobę – stwierdził Hakiel.

Kasia Cichopek. Nowy partner przyczyną rozstania?

Kasia od dłuższego czasu prosiła mnie o więcej swobody, wolności. Ja jej ją dałem. Potem okazało się, że ta wolność ma imię – ujawnił ze smutkiem Marcin Hakiel. Pierwszy raz z jego ust padło oficjalne potwierdzenie, że chodzi o… romans.

Hakiel przyznał też, że walczył jak lew do samego końca, by to małżeństwo uratować. Miała być wspólna terapia małżeńska, ale okazało się, że z drugiej strony nie ma woli, by spróbować wszystko naprawić.

W końcu zrozumiałem, że ten okręt odpłynął, a właściwie, że od dawna płynął w innym kierunku i pod inną banderą – powiedział Hakiel dodając, że do teraz nie jest mu łatwo pogodzić się z tym, co się wydarzyło. Mimo to para nadal się szanuje i w tej kwestii nic się nie zmieni.

Na Instagramie Hakiela mnożą się komentarze. – Dużo siły życzę i powodzenia w układaniu życia na nowo 🤗🙏 – napisała jedna z jego obserwujących. – Bardzo ważny głos. Podziwiam za opanowanie i klasę z jaką mówisz o byłej partnerce – stwierdziła kolejna internautka.

Źródło: SE

Nie żyje były szef GIS i wiceminister zdrowia. Krytykował szczepionki przeciw COVID

czy rosja zaatakuje polskę wojna

Minister obrony nie ma złudzeń. „Musimy być przygotowani na to, co niewyobrażalne…”