w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Putin w towarzystwie tajemniczego młodego mężczyzny. Ujawniono, kim jest 36-latek

9 maja Władimir Putin przeprowadził po Paradzie Zwycięstwa długą rozmowę z tajemniczym mężczyzną. Na światło dzienne wyszły nowe fakty na jego temat. Kim jest?

putin tajemniczy mężczyzna sukcesja
Fot. Twitter/ Igor Sushko

Czy na Placu Czerwonym 9 maja Putin odbył długą rozmowę ze swoim następcą? Niektórzy tak twierdzą. Na nagraniu widać, jak prezydent Rosji przeprowadza długą konwersację z tajemniczym młodym mężczyzną.

Putin w towarzystwie młodego mężczyzny. Mówią, że to jego następca

To nagranie spowodowało falę plotek i spekulacji odnośnie możliwego następcy prezydenta Władimira Putina. Tuż po obchodach Dnia Zwycięstwa i po uroczystej paradzie na Placu Czerwonym, Putina widziano w towarzystwie młodego mężczyzny. Ucięli ze sobą długą pogawędkę.

Dziś wiemy więcej na temat tej osoby. To 36-letni Dmitrij Kowaliow. Doniesienia medialne na jego temat są bardzo ciekawe. Część publicystów jest zdania, że może to być przyszły następca Putina, który po porażce Rosji w wojnie na Ukrainie mógłby zasiąść na Kremlu.

Temat był na tyle interesujący, że poruszyli go dziennikarze stacji RMF24.pl. Jak czytamy na profilu kierowcy rajdowego Igora Sushko na Twitterze, tajemniczym młodym mężczyzną jest również bardzo popularny kierowca wyścigowy Dmitrij Kowaliow. To dzięki Sushko udało się zidentyfikować tożsamość 36-latka.

Putin w towarzystwie kierowcy rajdowego z Ukrainy

Okazało się również, że 36-letni Kowaliow kieruje obecnie wydziałem administracji prezydenta. Ciekawe informacja na temat mężczyzny płyną również z jednego z kanałów na komunikatorze Telegram.

Jak wspominają dziennikarze rozgłośni RMF24.pl, Kowaliow i Putin mają szereg wspólnych zainteresowań. Należy do nich przede wszystkim hokej na lodzie. Nie wiadomo jednak, czy to właśnie ta dyscyplina sportu była przedmiotem długiej rozmowy 9 maja. Jedno jest pewne – tuż po ujawnieniu nagrania zaczęły się spekulacje, że będzie to nowy prezydent Federacji Rosyjskiej.

Źródło: Twitter

dawid ciemiega pediatra opinie koronawirus

Koronawirus. Znany lekarz przerywa milczenie. „Napiszę, czego znajomi medycy nie mają odwagi…”

putin rak białaczka choroba

Ukraiński szef wywiadu potwierdza. „Putin jest poważnie chory”. Ujawnił, co mu dolega