w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Ukraiński szef wywiadu potwierdza. „Putin jest poważnie chory”. Ujawnił, co mu dolega

Kyryło Budanow, szef ukraińskiego wywiadu wojskowego (HUR) potwierdził, że z jego doniesień wynika, iż Władimir Putin ma raka.

putin rak białaczka choroba
Fot. uscc.org.ua, Twitter

W trakcie wywiadu ze stacją Sky News, szef ukraińskiego wywiadu Kyryło Budanow potwierdził, że na Kremlu od kilku dni trwa operacja, w wyniku której ma dojść do obalenia Władimira Putina. Ponadto prezydent Rosji ma być mocno chory.

Putin ma raka? Potwierdził to szef ukraińskiego wywiadu

Jak ujawnił w rozmowie z telewizją Sky News Kyryło Budanow, szef ukraińskiego wywiadu, aktualnie prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin jest „w bardzo złym stanie psychicznym i fizycznym„.

Budanow ujawnił, że najważniejsza osoba w Rosji ma raka. To już kolejne potwierdzenie plotek krążących od jakiegoś czasu, między innymi o tym, że Putin cierpi na raka tarczycy lub jamy brzusznej. Kilka dni temu również i my pisaliśmy o tym, że prezydenta Rosji czeka operacja.

Pytany przez dziennikarzy Sky News szef ukraińskiego wywiadu stwierdził, że wojna na Ukrainie ma okazję zakończyć się już na przełomie sierpnia i września, a już na pewno do końca roku nastąpi zakończenie operacji wojskowej.

Przywrócimy ukraińską władzę na wszystkich terytoriach, które utraciliśmy, również w Donbasie i na Krymie – stwierdził pewny swego Budanow. Do usunięcia Putina z fotelu władcy Rosji ma dojść po całkowitym fiasku inwazji na Ukrainę.

Informację o raku krwi u Putina potwierdził również dziś jeden z rosyjskich oligarchów. Stwierdził, że Kreml stara się tłumić wszelkie plotki, które informują o rzekomym słabym stanie zdrowia Putina.

Budanow: „Rosyjska potęga jest mitem”. Putin ma zażywać sterydy

Szef ukraińskiego wywiadu powiedział również, że obrona kraju przed agresorem idzie w większości przypadków zgodnie z planem, bo wojska Ukrainy wszystko wiedzą na temat ruchów wroga.

Wszystko dzięki pomocy ze strony krajów NATO, które nieustannie patrolują i obserwują Ukrainę z powietrza i dostarczają niezbędnego sprzętu i informacji.

Wiemy o naszym wrogu wszystko. Znamy jego plany niemal w tej samej chwili, w której one powstają. Jesteśmy w stanie wojny z Rosją od ośmiu lat. Możemy z całkowitą pewnością powiedzieć, że rosyjska potęga to propagandowy mit – powiedział szef ukraińskiego wywiadu.

Telewizja Sky News po rozmowie z urzędnikiem ukraińskim dodała, że Budanow jest tą osobą, która z niezwykłą precyzją podała potencjalną datę rozpoczęcia inwazji Rosji na Ukranę. A co ze stanem zdrowia Putina?

Putin zawsze był bardzo wysportowany i szczupły. Teraz jego twarz i szyja stały się grubsze i spuchnięte. Wszystko wskazuje na tak zwany wygląd cushingoidalny, który jest typowy dla osób, które nadużywają leków sterydowych – przyznał profesor endokrynologii na Uniwersytecie Oksfordzkim Ashley Grossman cytowany przez gazeta.pl

Źródło: Radio ZET

putin tajemniczy mężczyzna sukcesja

Putin w towarzystwie tajemniczego młodego mężczyzny. Ujawniono, kim jest 36-latek

jerzy owsiak facebook fundacje apel

Dramatyczny apel Jurka Owsiaka! PiS chciało przejąć pieniądze z WOŚP? „Znowu skok na kasę…”